1. Kariyerist Proje Yarışması Sonuçları 31 Ekim'de Açıklanıyor!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

1. Kariyerist Proje Yarışması Sonuçları 31 Ekim'de Açıklanıyor!

1. Kariyerist Proje Yarışması Sonuçları 31 Ekim'de Açıklanıyor!

İstanbul Mülkiyeliler Vakfı, Kültür Üniversitesi, Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ortaklığında yürütülen bir İstanbul Kalkınma Ajansı projesi olan KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi , yapacağı tam günlük organizasyon ile günü 1. KariyerİST Proje Yarışması 'nın kazanlarını belirleyecek.

İstanbul Kalkınma Ajansı 'nın "Çocukların ve Gençlerin Girişimcilik, Beceri ve Geleceklerini Destekleme Mali Destek Programı" çerçevesinde başarılı projeler arasında seçilerek onaylanan ve diğer 61 proje ile birlikte hibeye layık bulunan “ KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi " 18 Aralık’ta yapılan Proje Lansmanı ile başlamıştı.

Lansmanından bu yana düzenlenen Kariyer Gelişim Döngüsü Eğitimleri ile çok sayıda öğrencinin bilinçlenmesini ve geleceğini planlamasını sağlayan Kariyer ve Girişimcilik Merkezi projesinde; Seçme ve Değerlendirme Kurulu’nca seçtiği projesi olan öğrencilere toplam 76 saatlik 6 aşamalı eğitimler uygulandı. Uygulanan bu eğitim sürecini buradan detaylıca inceleyebilirsiniz.

KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi Projesi 'nde geride kalan süreç sonunda, eğitimleri tamamlayan genç öğrenciler 31 Ekim Perşembe günü “Kariyer Gelişim Döngüsü Eğitimi Sertifikası” alacaklar ve hazırladıkları kariyer projeleri ile KariyerİST Proje Yarışması 'nda yer alıp yarışacaklar. Gün sonuna doğru KariyerİST jürisi yapılan sunumlar neticesindne yarışmanın kazananlarını açıklayacak.

KariyerİST Proje Yarışması'nın Program Akışı

SABAH OTURUMU

Kayıt ve ikram

Açılış ve Sunum..

KariyerİST Hikayeleri – Panel - KariyerİST’e katılan öğrenci ve yeni mezunlardan kendi hikayeleri , Proje Deneyimleri , katılımcılardan soru ve katkılar.

Çay - Kahve arası

PANEL - KariyerİST – Farklılaştıran Kariyer İstasyonları- Yeni bir Kariyer ve Gelecek Planlama Yöntemi

Katılımcılar : KariyerİST Proje Ekibi ve Eğitmenleri Prof Dr. Durmuş Dündar –Kamil Kasacı– Mevlüt Güleç – Haluk Sayar – Sinan Bayraktar – Salih Keskin – İpek Aral Kişioğlu

ÖĞLEDEN SONRA OTURUMU

Protokol Karşılama

AÇILIŞ KONUŞMALARI

İKÜ Rektörü, Sıddıka Semahat Demir,

İMV Başkanı, Hüseyin ERGÜN

HABİTAT Başkanı İlhan ERMİŞ ya da Onursal Başkanı Sezai HAZIR

Mezuniyet Töreni

Çay Kahve arası

KariyerİST – Sunum ve Konuşma , Yarışma ve Jüri Takdimi – Kamil Kasacı

Finale kalan Projelerin takdimi ve Proje Sunumlarının yapılması

Müzik dinletisi – Jüri Proje Değerlendirmeleri

Yarışma sonuçlarının açıklanması ve Ödül Töreni

18.00–19.30 Kokteyl

31 Ekim'deki Mezuniyet Töreni ve Yarışma sonuçlarıyla ilgili gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulSosyal Medyaçaykokteylmüzik
Görüş Bildir