Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

1 Fotoğraf 1 Hikâye

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

1 Fotoğraf 1 Hikâye

http://www.youtube.com/watch?v=oMe4kVNKvNk

Kayboldun, yönlerin önemi yok ormanımda. Pusulan değilim, zaten kuzeyi göstermiyorum. Vahşiyim, ama korkmazsan saldırmam. Derin nefesi izle.. Görüntüye aldırma sakın Alice ! "Mavralar" diyarındasın. Kör yeşilin arasından Siyah seni izliyor. Senin rengin ise iştah kabartıyor. Yürü, ışık nereden geliyorsa tam ters yönüne yürü. Aydınlıkta yem olursun. Karanlık seni Siyaha karıştırır. Hile yap ! "Gerçekler" diyarındasın Alice, tavşanı arama, yılandan da kaçma. Aklını kullanmayı bırak. Bilinmeyene ulaşmak önce kaybolmak demek. Doğru yoldasın. Derinlere dal iyice. Şimdi dur ! Sessiz ol, etrafında insanlar var. Plana sadık ol. Hepsini öldür. Yardımım dokunabilir. Hemen solundaki ağaca çık ve bıraktığım şeyi al. İçlerinden geç Alice her birinin sana yaptığı gibi. Bu son şansın. Avlan ya da av olmaya devam et. Ormanı düşünme, burası "Ölmüşler" diyarı... Vahşileştin ve sakinleştin. İşte böyle kızım, aferin... Bu bir rüya, şimdi uyan. Kaçmadığın o yılan zehirliydi. Halüsinasyon zibidilerden, fahişe ruhlardan arındın artık. Kaybolmaya devam edebilirsin. Acele etme hiç. Bu orman seni içine aldı, şimdi sıra sende. Ya sonsuz gerçek ya da gerçeksiz son. Çıkmaza girip ölmek istersen eğer, dediğim gibi yardımım dokunabilir, ağacımdan aldığını kullan. Cesur bir ölüm, korkak bir yaşam sen seç. Unutma bu orman yanmaz. Cehennemden çekinme ancak bize uğramadan kaybedeceklerini düşün. Görebildiğin kadar yakın göremediklerin kadar uzaktayız. Burası "Özgürlük" diyarı ve biri seni gözetliyor kızım !
Yazı ve Fotoğraf: Ferit Cihan Deniz

Fotoğrafın içinde yazıdan imgeler...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

et
Görüş Bildir