6 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

06 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

06 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Bugün, iş ve kariyer alanlarınızda, kişiliğinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacaksınız. İş konuları fazlasıyla gündeminizde olacak. Sakin olmanızı öneririm.

BOĞA burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı duyguları paylaşmakta zorlanabilirsiniz.

İKİZLER burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Ev ortamları sizi rahatlatabilir. Böyle ortamlar oluşturmanız gerek.

YENGEÇ burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevreniz sizi sakinleştirebilir.

ASLAN burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Bugün, iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın.

BAŞAK burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Bugün, aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Yine borsa veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Bugün yakın çevre iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz.

AKREP burcu 6 Ocak 2013 yorumu

İletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda büyütüyorsunuz. Biraz gevşeyiniz.

YAY burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Bugün, paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara ve anlaşmalıklara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Fazla göz önünde olmayın.

OĞLAK burcu 6 Ocak 2013 yorumu

Ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz.

KOVA burcu 6 Ocak 2013 yorumu

İletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Ortaklaşa para konularınız bugünde devrede olacak. Bu nedenle dikkatli olunuz.

BALIK burcu 06 Ocak 2013 yorumu

Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Özellikle paraya dayalı işlerinizde bugün daha dikkatli olmanızı tavsiye eriyorum.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBorsaaşkastrolojigünlük burç yorumları
Görüş Bildir