'Yolumuza Kararlılıkla Devam Edeceğiz'

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

'Yolumuza Kararlılıkla Devam Edeceğiz'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 'Türkiye'nin birlik ve dirliğini ve dışarıda da itibarını, saygınlığını bozmak isteyen bazı çevreler olacaktır. Tüm bunlardan etkilenmeden yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. Daha yeni çalışmaya başlıyoruz' dedi.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ordu'da bulunan Numan Kurtulmuş, Fatsa ilçesine geldi. Fatsa Belediye Başkanlığı'nı ziyaret eden Kurtulmuş, burada Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan'dan projeler ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra Belediye Kültür Sarayı'nda açılan hat ve tezhip sergisini gezen Kurtulmuş, Türkiye'nin gelecek on yıl içinde dünyanın sayılı ekonomik güçleri arasında aday gösterildiğini ifade ederek, "Türkiye bu istikametinde içeride birlik ve dirliğini ve dışarıda da itibarını, saygınlığını bozmak isteyen, bu yürüyüşü bozmak isteyen bazı çevreler olacaktır. Geçmişte de olmuştur. Tüm bunlardan etkilenmeden yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. Daha yeni çalışmaya başlıyoruz' diye konuştu.

AK Parti'nin Türkiye'de millet tarafından sevildiğini ve çoğunluğun desteklediği büyük bir siyasi parti olduğunu söyleyen Kurtulmuş, sözlerine şöyle devam etti:

"AK Parti Türkiye'de milletin destek verdiği, en zor zamanda omuz verdiği büyük bir siyasi partidir. Biz bu yanımızı kaybetmediğimiz sürece, yani halkın beklentileri ve isteklerini siyasete taşıma özelliğini kaybetmediğimiz sürece, halkın isteklerinin takipçisi olma özelliğimizi kaybetmediğimiz sürece, bu millet de Allah'ın izniyle AK Parti'yi desteklemekten vazgeçmeyecektir. Bizim siyasetimizde, ekonomi anlayışımızda, dış politika anlayışımızda ve uluslararası ilişkilere bakışımızın temelinde insan vardır. İnsan kim olursa olsun, hangi ırktan, hangi dinden olursa olsun hazreti insandır. Allah'ın kuludur. İnsanı merkeze alarak mücadele ediyoruz. Ne devlet ne asker ne ekonomi; aslolan insanı güçlü olan özgür bir anlayışımız var. Hep birlikte insan merkezli bir Türkiye inşa edeceğiz."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiNuman Kurtulmuşdizi
Görüş Bildir