Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Yeni Doğum Yaptım' Demişti: 8 Aylık Hamile Kadının 'Karnını Kesip' Bebeğini Çaldığı Ortaya Çıktı

 > 
3.1bPAYLAŞIM

Brezilya'da akıllara durgunluk veren bir olay gerçekleşti. 8 aylık hamile olan 23 yaşındaki Mara Cristiana da Silva isimli bir kadın, dikenli tellerle ağaca bağlandı ve karnı bıçakla kesilerek bebeği çalındı. 

Cesedi ağaca bağlanmış şekilde bulundu.

Brezilya'nın güneydoğusunda bulunan João Pinheiro'da meydana gelen olayda, polis ekipleri, yol kenarında ağaca bağlanmış bir kadın cesedi bulunca alarma geçti.

Bebeği çalıp hastaneye gitti, "Yeni doğum yaptım" dedi.

The Sun'ın haberine göre, genç kadını öldüren ve karnındaki bebeği kaçıranların ise Angelina Rodrigues ve kocası Roberto Gomes da Silva olduğu öğrenildi. Bebeği çalan Angelina Rodrigues, hastaneye giderek yeni doğum yaptığını söyledi. 

Bunun üzerinde doktorlar harekete geçti. Kadının sağlık taraması yaptırmak istememesinden şüphelenen doktorlar, polise haber verdi. 

Soruşturmaya devam eden polis ekipleri, cinayet sırasında çiftin yanında bir kişinin daha olduğunu düşündüklerini belirtti.

"Hep bir çocuğum olsun istemiştim."

Bir gün sonra cesedi bulan polis ekipleri soruşturma başlatarak kısa sürede olayı açıklığa kavuşturdu. Cesedin bulunmasıyla kocasının kaçtığını öğrenen polis ekipleri, Angelina Rodrigues'i gözaltına aldı. Sorgu sırasında cinayeti itiraf eden kadın, "Hep bir çocuğum olsun istemiştim" ifadelerini kullandı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir