'Yaşasın Tohumlar'

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

'Yaşasın Tohumlar'

'Yaşasın Tohumlar'

Buğday Derneği 10. Yılını, 21 Şubat salı günü Babylon'da, Buğday dostu müzisyenlerin performans ve dinletileri eşliğinde "Yaşasın Tohumlar" temalı gecede kutlayacak...

Buğday hareketinin 22 yıldır attığı tohumlar, 10 yıldır Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin projeleriyle meyve veriyor... Buğday Derneği, 10. yılını “Yaşasın Tohumlar” temalı bir geceyle 21 Şubat 2012 tarihinde Babylon’da kutlayacak

Babylon’un kapıları “Yaşasın Tohumlar” gecesi için saat 19.30’da açılacak. Gecenin ilk etkinliği Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Güneşin Aydemir ve beden perküsyoncusu Tugay Başar ve arkadaşlarının Buğday hareketinin kurucusu Victor Ananias'a adadıkları “Bir Tohum Hikâyesi” konulu performansı olacak.

Gecede, geleceğin tohumlarını kutlamak üzere Nejat Yavaşoğulları; Derya Köroğlu; Richard Hamer, Adnan Karaduman ve Kaan Büyükdoğanay'ın Türk ezgileri içeren yeni caz projesi Aura; masalsı şarkılarıyla kadın ozan geleneğini sürdüren Jehan Barbur; Moğollar'ın efsane gitaristi Taner Öngür'ün yepyeni rock triosu Müselles; tulumdaki ustalığıyla büyüleyen Karadeniz’in genç yeteneği Volkan Arslan sahne alacak. Oyuncu Alper Kul’un sunumuyla renklenecek gecede ekolojik yiyecek ve içecekler sunulacak.

Gecenin biletleri (30 TL), derneğin genel merkezi; Şişli, Kartal, Bakırköy ve Beylikdüzü'nde kurulan %100 Ekolojik Pazarlar; Babylon gişesi; Akatlar'daki Serente Organik; Beşiktaş 'taki Kırkambar; Beyoğlu 'ndaki Ambar, Merdiven Cafe, Galata Şifahanesi;, Cihangir 'deki Küçük Kurabiye Dükkanı, Balya Organik, Ecolife ve Kahve 6; Nişantaşı ve Kuruçeşme'deki Aşşk Cafeler'den alınabiliyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüCihangirNişantaşımeyveyiyecek
Görüş Bildir