'Yasak Aşk' İddiası: Polis ile Astsubay Sokak Ortasında Çatıştı

 > -

İstanbul Sancaktepe'de bir astsubay ile polis arasında çıkan tartışma sokak ortasında silahlı çatışmaya dönüştü. Polis hayatını kaybederken astsubay ağır, polisin eşi ise hafif şekilde yaralandı. İddiaya göre kavga, polisin eşinin astsubay ile ilişkisi yaşaması nedeniyle çıktı. 

Sancaktepe'de sabah saat 07:30 sıralarında sokak ortasında bir astsubay ile bir polis arasında silahlı çatışma çıktı. Olayda polis hayatını kaybederken, polisin eşi ve astsubay ise yaralandı. Olayın nedeni ise polisin araştırmasıyla ortaya çıktı.

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre; sabah eşi Deniz A. ile birlikte evden çıkan polis memuru Süleyman A.,sokakta servis bekleyen Astsubay Aslan S. ile karşılaştı.

Tartışma silahlı kavgaya dönüştü

Burada polis memuru ile astsubay arasından tartışma çıktı. Bu sırada arabada bekleyen polis memurunun eşi Deniz A., ikilinin yanına geldi. Büyüyen tartışma silahlı çatışmaya döndü. Yaşanan çatışmada polis memuru olay yerinde hayatını kaybetti. Astsubay Aslan S. ağır yaralandı. Polis memurunun ceza infaz koruma memuru olan eşi Deniz A. ise hafif şekilde yaralandı.

İddialara göre polis memurunun eşi, astsubayla yasak ilişki yaşıyordu

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, polisin ulaştığı bilgilere göre çatışmanın yasak ilişki iddiası yüzünden yaşandığı belirtildi. İddialara göre polis memurunun eşi, astsubayla yasak ilişki yaşıyordu. Bu iddialar üzerine polis memuru, sabah karşılaştığı astsubayla iye bu yüzden tartıştı ve tartışma silahlı çatışmaya dönüştü.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulPolisaşkolay
Görüş Bildir