Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Yağmur' İsmini Taşıyanların En Mükemmel İnsanlar Olduğunun 21 Kanıtı

 > 
3bPAYLAŞIM

Şöyle bir dönüp hayatınıza baktığınızda, her zaman çevresindekilerden bir adım önde olan bir Yağmur görmek mümkündür. Onlar her zaman en güzel olan, en başarılı ve aranılan kişidir. Bununla beraber, hayatınızda bir Yağmur'a sahip olmak, sizi yaşamda daha mutlu ve neşeli yapar çünkü Yağmur'lar size gereken tüm enerjiyi vermektedir. İşte bu güzel insanların harika kişiler olduklarının kanıtları;

1. Yağmur ismine sahip bir kişi hayatta güçlü olmasını çok iyi bilir. Kolay kolay incinebilen ve amaçlarından vazgeçirilebilen insanlar değildirler.

2. Yağmur'lar, hayattaki bu 'başarılı olma' oyununa bir-sıfır önde başlarlar. Onlar, başarılı olmak için ellerinden geleni yapan, çalışkan ve yetenekli kişilerdir.

3. Bir Yağmur, asla yıkılmayan bir kale gibidir. Ne zaman ihtiyacınız olsa, onun yanına sığınabilir ve ondan yardım isteyebilirsiniz. Sizi asla geri çevirmezler.

4. Yağmurlar çok mutlu ve eğlenmesini bilen insanlardır. Üzgün, surat asan ve trip atan bir Yağmur'la karşılaşmak neredeyse imkansızdır.

5. Yağmurlar mutlaka bir sanat dalıyla ilgilenirler. Müzik, resim, sinema... Eğer ilgilenmiyorlarsa bile, içlerinde mutlaka böyle bir arzu vardır.

6. "Ben hayatımda yalnızca bir kere aşık oldum..." diyen erkeklerin büyük çoğunluğu gönlünü bir Yağmur'a kaptırmıştır.

7. Yağmurlar gülümsediği zaman içinizde bir şeyler olur. Yeryüzünde Yağmur'lar kadar gülümsemesini karşısındaki kişiye aktarmak konusunda yetenekli olan başka biri yoktur.

8. Yağmurlar makyajın ustalarıdır. Doğal halleriyle de güzel olmalarına rağmen, makyaj yaptıkları zaman bambaşka bir güzelliğe bürünürler.

9. Yağmur ile karşılaştığınızda, hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi onda bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Dostluk, sevgi, aşk, koruma ve daha fazlası...

10. Yağmur isimli kişiler kalabalıklar arasında hemen dikkat çeker. Hani cumartesi günü görüp de beğendiğiniz bir kız vardı... İşte o Yağmur.

11. Yağmur ismindeki bir dostunuzla bozuşmak mümkün değildir. Yağmur'lar öyle tatlıdır ki, onlara asla öfkelenemezsiniz.

12. Yağmurlar hayatınızda karşılaşabileceğiniz en çekici insanlardır. Hem fiziksel olarak hem de ruhani olarak, sizi bir mıknatıs gibi kendilerine çekerler.

13. Şöyle bir geçmişinize dönüp baktığınızda, hayatınızın her döneminde, çevresindekilerden hep bir adım daha önde olan bir Yağmur bulunmuş olması şaşırtıcı değildir.

14. Yağmurlar içten pazarlıklı değildir. Karşısındaki insanlara değer veren, yumuşak kalpli insanlardır onlar.

s684.photobucket.com

15. Bir Yağmur uyumlu olmak konusunda elinden gelen her şeyi yapar. Sizin isteklerinize ve arzularınıza en az kendininkiler kadar değer verir.

16. Yağmurlar genellikle ince, düzgün vücut hatlarına sahip ve boylu kişilerdir.

17. Yağmurlar güzellikleriyle ve sıradışı zevkleriyle hayatınıza renk katarlar. Bu anlamda, özellikle Yağmur isimli iş arkadaşı olanlar çok şanslıdır.

18. Yağmurların 'içine atmak' gibi bir huyları vardır. Yaşadıkları sorunları sizinle paylaşıp sizi üzmek istemezler; bu denli temiz kalpli insanlardır.

19. Yağmurların kendilerine has, çok özgün bir yapıları vardır. Bakışları, yüz hatları, hareketleri ve konuşmaları bunu açık bir şekilde belli eder.

20. Bir Yağmur asla sıradan kıyafetlerle dışarı çıkmaz. Yağmurlar; kendine bakan, şık giyinmesini bilen ve zevk sahibi kişilerdir.

21. Ve hiç kuşku yok ki, Yağmurların bu hayatta en çok arzuladıkları şey mutlu bir aile kurmaktır ki bunu sonuna kadar hakederler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yagmur-oruc4

aynen beni anlattı

bisarisindegil

admin gel bi öpcem :D

ugurveugur

Sevgililerinin ismi de Toprak olursa mis gibi de kokarlar :))

tahsindogan

olum bak burcu da da aynı şeyi yaptınız. yağmur diyon ama resimler elanora,petruska, emy, falan filan... bizim yağmurlar niye şişko o zaman?

eleadora

aha aynı ben :)

Görüş Bildir