"Usta Bizim Nusretler 2 Oldu!" İşte Etçi Nusret'in Tıpatıp Aynı Kardeşi Sultan Cheff

1.3bPAYLAŞIM

Türkiye'de et denilince akla ilk gelen isimlerden biri Nusret Gökçe ya da nam-ı diğer Nusr-et. Kendisinin mekanına gidip ellerinden et yiyenler olabilir. Bu şansa sahip olmayanlar ile televizyondan pişirdiği etleri görünce düşüp bayılmış da olabilir. Şimdi ise konumuz Nusret değil, onun kardeşi Özgür Gökçe. Kendisi tıpatıp abisine benzeyen ve aynı işle meşgul olan bir birey. Biz gördük, epey bi şaşırdık. Bir de siz bakın bakalım yeni versiyon Nusret'e...

Nusr-et'i bilenler bilir, bilmeyenler de Survivor'da yarışmacılara et yedirirken seyredip en az bir kere evdeki yastığı kemirmiştir.

Karşınızda Nusret Gökçe'nin kardeşi Özgür Gökçe. Kendisi de ünlü bir et ustası ama abisi gibi isminden etli bir marka çıkmıyor.

Özgür Gökçe, camiada kendi ismiyle değil, Sultan Cheff olarak tanınıyor.

Yani birisine "Özgür'ü gördün mü?" derseniz "O kim?" diyebilir ama "Sultan Cheff nerde?" derseniz "Bakkala gitti" diye cevap verebilir misal.

Sultan Cheff'i yıllar önce Türk menşeili bir şirket havada kapıp Kuveyt'te açacağı et restoranının başına getirmiş.

Çünkü abisi Nusret'de bu şirketin büyümesini sağlayan isimlerden biri. Hal böyle olunca kardeşi de kaçırmamak istemişler tabii.

Kuveyt'te "Sultan Cheff" olarak açılan restoranda epey bir et pişirip herkesin gönlünü kazanan Özgür Gökçe, durduk yere abisine de rakip olmuş tabii.

Bu arada bu kardeşlerin en büyük özelliği, çocukluklarından beri et ile haşır neşir olmaları, kasaplığı çekirdekten öğrenmeleri.

Yaban ellerde zirve yapan başarısını "Neden benim vatandaşlarım da bu etlerden yemesin ki?" diyerek İstanbul'a taşımayı da ihmal etmemiş.

Şu an İstanbul Sarıyer'de bir restoranı bulunan Sultan Cheff, gördüğü ilgiden epey memnun.

Bu arada Sultan “Ağabeyimin desteğiyle bugünlere geldim. Kendisinin rızasını ve desteğini alarak ayrılıyorum" diyerek Kuveyt'ten ayrılmış.

O değil de bir kasap için bu karizmatik hareketler biraz fazla değil mi?

Sadece soruyorum...

Sanıyorum ki ailenin genel duruşu böyle. Evde de bu şekilde dolaşıyor olabilirler...

Yurtseven Kardeşler'den sonra Türkiye'nin en büyük sükseye sahip kardeşleri işte bu kasap kardeşler!

Sempatikler mi yoksa alışılmışın dışında bir esnaf modeli mi, onu da değerli kamu oyuna bırakmak lazım.

Yalnız abi kardeş olarak pek nüktedanlar, burası neredeyse kesin!

Daha fazla çoğalırlar mı acaba diye de içimizi bir merak kemirmiyor değil. Hayırlı olsun sevgili dostlar...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokhan-zorlu

yorum yapan arkadaşlar, kendi tiplerinize bir baktınızmı aynada, bu kadar fesat bir ülke daha yok. adamlar başarmış dünya tanıyor. tebrik edip öveceğinize. yaptığınız yorumlar a bakın.

songoku_

Bunların genlerinde bir bozukluk var demek ki... Kardeşim biraz naturel olun,bu nedir ya. Ayrıca kasap olabilirsin, işini güzel yapabilirsin ama kesilmiş,kesilmemiş hayvanları alıp abuk subuk fotoğraflar çektirirsen hem iğrenç hem komik olursun.

halil-yilmaz3

bide doğru dürüst giyinseler ne o pacalar dar pantolonlar cix tavırlar moda duayenimisiniz iş adamımısınız millette sürekli bi modaya ayak uydurma var modaya ayak uyduracağınıza kendinize yakışan şeylere ayak uydurmaya calışın az bi öz benliğiniz olsun tüm herkes iccin gecerli bu laflarım

reshontheway

Sokakta görseniz yüzüne bakmayacağınz adamların burada boy boy reklamlarını yapıyorsunuz. O kadar sanatçı, bilim adamı vb... kaç tanesini taşıdınız buralara. Tamam iğneleyici anlatıyorsunuz ama sonuçta Adamlara prim kazandırıyorsunuz.

batuluka

tipine..

Görüş Bildir