Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Ülkenin Hızlı Kalkınmasında Hepimize Büyük Sorumluluklar Düşüyor'

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Hepimize Büyük Sorumluklar Düşüyor

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Ülkemizdeki huzur ortamının, sürecin devamı ve ülkenin hızlı kalkınması noktasında hepimize büyük sorumluklar düşüyor" dedi.

BATMAN

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Vali Yılmaz Arslan, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ile Batman Belediyesi ziyaretinde Başkan Sabri Özdemir ve Eşbaşkan Gülistan Akel ile görüştü.

Özdemir ve Akel'i tebrik eden Şimşek, kente hizmet için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini, yapıcı bir diyaloğun Batman için daha güzel hizmetlere vesile olacağını söyledi.

"İnşallah bu yeni dönemde özellikle şehrin makro hususlarında sizinle diyalog ve çabalarla Batman daha da gelişir. Ben bundan eminim" diyen Şimşek, huzur ortamı olunca diğer bütün unsurların zaman içinde yerini bulacağını ifade etti.

Şimşek, "Ülkemizdeki huzur ortamının, sürecin devamı ve ülkenin hızlı kalkınması noktasında hepimize büyük sorumluklar düşüyor" diye konuştu.

Özdemir ise Batman için halkın layık olduğu en güzel çalışmaları hayata geçirmenin çabası içinde olacaklarını, bu konuda Bakan Şimşek'ten de destek beklediklerini söyledi.

Batman ve halk için en güzel şeyleri hep beraber yapacaklarını aktaran Özdemir, bu konuda ilklere imza atacaklarını dile getirdi.

Daha sonra Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Batman Şubesi tarafından düzenlenen "Dost Meclisi" adlı toplantıya katılan Bakan Şimşek, burada Kalkınma Bakanlığının Sosyal Destek Programı kapsamında hayata geçirilen meslek istihdam destekli projede sertifika almaya kazanan 270 kişi adına temsili olarak 6 kişiye sertifika ve plaketlerini verdi.

AA

Haberin Tamamı İçin:

Onedio Gündem'i Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiMehmet Şimşek
Görüş Bildir