'Twitter Denilen Rezalette Bizi Şirk Koşmakla İtham Ediyorlar'

134PAYLAŞIM

'Twitter Denilen Rezalette Bizi Şirk Koşmakla İtham Ediyorlar'

'Twitter Denilen Rezalette  Bizi Şirk Koşmakla İtham Ediyorlar'

Bülent Arınç: Bir kısım kendini bilmez adam, bizi şirk koşmakla bile itham ediyor, Twitter denilen rezaletin içerisinde. Biz öyle şeylerle hamdolsun ki meşgul değiliz

T24

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç , sosyal medyayı eleştirdiği konuşmasında " Bir kısım kendini bilmez adam, bizi şirk koşmakla bile itham ediyor, Twitter denilen rezaletin içerisinde. Biz öyle şeylerle hamdolsun ki meşgul değiliz. Biz işin dini tarafını değil, siyasi tarafını söylüyoruz” dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bursa'da katıldığı bir etkinlikte konuşan Arınç, şu ifadeleri kullandı:

"Bir cemaat bir topluluk bir hizmet hareketi daha çok mutu olabilir. Biz bunun teminatıyız. Buna yürekten inanan biz olmazsak teminat ortadan kalkar.

Bunları söylüyoruz, herkes mesajı alıyor. Çok şükür, söylediklerimden dolayı 'Yanlış yaptım' demiyorum. Bir kısım kendini bilmez adam, bizi şirk koşmakla bile itham ediyor, Twitter denilen rezaletin içerisinde. Biz öyle şeylerle hamdolsun ki meşgul değiliz. Biz işin dini tarafını değil, siyasi tarafını söylüyoruz.

Bir hükümet, dini özgürlüklerden yana olursa bir hükümet, dindarların dinini yaşamasına her zaman müsamahayla bakmışsa bunu bir temel insan hakkı olarak görüyorsa bu işin teminatı, siyaset kurumudur. Biz bugün gidelim, başımıza gelecekleri Allah korusun görmek mümkündür.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir