'Şeytanın Çocuğu' Lakabı Takılan Gencin Dramı

 > 
291PAYLAŞIM

Hindistan'da yaşayan 25 yaşındaki Bablu isimli bu genç, kısmi irilik rahatsızlığına yakalandı. Yaşadığı rahatsızlığın neden olduğu farklı kolundan dolayı komşuları, genç adama 'şeytanın çocuğu' lakabını taktı. Durumdan rahatsız olan Bablu ise yaşadığı yeri terk etmek zorunda kalarak Bombay şehrine göç etti.

Bir muhabir ise Bablu'yu takip ederek günlük yaşamını haber yapmak istedi. Görüntülerde Bablu, bir restoranda yemek yerken görülüyor.

Normal bir insan için sıradan bir durum olan su dolu bir kupayı tutmak genç adam için ise çok zor olabiliyor.

Muhabir, genç adamın yaşadıklarını anlatırken; "Bablu ailesi tarafından reddedilmiş. Komşuları da kendisine 'şeytanın çocuğu' lakabını takmış. Nadir görülen rahatsızlığının getirdiği utanç onu Bombay'a göç etmeye zorlamış. diyor.

Bablu, büyük bir şehirde milyonlarca insanın arasında kimsenin kendisini fark etmeyeceğini ve yeni bir hayata başlayabileceğini düşünmüş.

Lakin büyük şehirde de kendisini benzer bir kader bekliyordu nitekim onun o kocaman elini gören insanlar genç adamdan korkuyordu.

Haberi yapan muhabir, genç adamın Bombay'a geldiğinden beri iş bulmakta zorluk yaşadığını söylüyor.

Devamında ise, eer düzgünce tedavi edilebilirse 20 kilo gelen sağ eli normal boyuta inebileceğini söylüyor. Doktorlar ise genç adamın sağ elinin tedavi edilse dahi rahatsızlığın ulaştığı seviyeden ötürü asla normal bir el gibi olamayacağının belirtiyorlar.

İrilik rahatsızlığı büyüme hormonunun aşırı derecede salgılanmasından kaynaklanıyor.

Kısmi irilik rahatsızlığında ise bedenin belli bir bölgesi normalden daha fazla büyüyor. Genellikle el ve ayak parmaklarının aşırı büyümesi ile kendini gösteren bu rahatsızlık, nadiren de olsa Bablu gibi tüm bir uzvun iri boyutlara ulaşması ile de ortaya çıkabiliyor.

Video:

Bizi Facebook'tan da takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir