'Seks' Hakkında Kulaktan Kulağa Yayılan 12 Efsane ve Gerçekler

 > -

Konu cinsellik oldu mu her kafadan bir ses çıkıyor. Ülkemizde tabu olan bu konu hakkındaki bilgiler de haliyle kulaktan dolmanın ötesine geçemiyor. 2 saat süren sevişmeler, gecede 4 defa yaşanan birliktelikler, 52 dakika süren cinsi münasebetler, bilmem neresi hariç 25 cm gelen fallik simgeler! Peki gerçekler ne diyor? İşte hepsi bilimsel araştırma ürünü olan gerçekler.

Burada 18+ uyarısı yapmayı uygun görüyorum. Her ne kadar görseller inografik olsa da bu konudan rahatsız olabilecek arkadaşları uyarmak boynumuzun borcu. Ha bir de galeride subliminal mesaj, algı yönetimi, vb. şeylere başvurulmamıştır. Galerinin kendisi seks zaten neyin subliminali?

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

www.lifehack.org

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yet...

Onedio Patron: Oğlum galeriler tutmaz oldu bugün yine yap bişeyler. Editör: abi o iş bende... Açılan Başlık: .......... 'sex'........ Sonuç: bugünü de kurtardık.

cnscc

sanki hiçbiriniz yapmıyorsunuz ya da bir gün yapmayacaksınız. ulan cahil olacağınıza o gün geldiğinde adamın veya kadının suratına mal gibi bakacağınıza oturun da öğrenin. Bu da hayatın temel taşlarından biridir. Birçok insanın evliliğinin bitmesinde cinsel sorunlar vardır. Sizde onlardan biri olmayın. ÖĞRENİN!

pentagram

Bedenler esner seviştikçe.

berkut-keskin

adınada derler seks

sadece_melis

hayatın ve doğanın gerçeklerinden biri bu. neden batıyor size bu kadar? ve cidden çok rahatsız oluyosanız parazit yapmadan başka başlıklara geçin. cehaletin, yobazlığın lüzumu yok.

Görüş Bildir