'Sana Ne Hödük?' Vedat Milor'dan 'Karı Kılıklı' ve 'İtalya'nın Reklamını Yapma' Diyen Kişiye Kapak Gibi Cevap

4.4bPAYLAŞIM

Ülkemiz bazen en nahif, en mülayim insanı bile çileden çıkartacak detaylar barındırabiliyor. Son örnek, Vedat Milor'un Instagram hesabında başına geldi. Siz nasıl insanlarsınız?

Vedat Milor'u nasıl sevdiğimizi bilirsiniz. Yemeği bir sanat olarak ele alan, efendilik çizgisinden çıkmayan, minnoş bir ağabeyimiz kendisi.

Özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullandığından beri gelen eleştirilere ve yorumlara bile kendi üslubunca ama yine efendiliğinden taviz vermeyerek cevaplar vermişti.

O kadar ki, eşine bile hakaret ettiler adamın. Yine de ağzından kötü bir laf çıkmadı.

Şimdi ise başka bir şey var ve Vedat Bey'e hak vermemek mümkün değil. İtalya’nın Caianello Vecchio bölgesindeki Il Contadino Agriturismo isimli restoranı ziyaret eden Milor, Instagram’da yayınladığı videoda mekanın menüsü ve fiyatlara dair de paylaşımda bulundu.

Ancak tabii herkesi kendiniz gibi sanmayın arkadaşlar. Bir takipçi, şöyle bir yorumda bulundu ve Vedat Milor çığrından çıktı.

Ve bu yoruma neden bu kadar kızdığına şöyle dile getirdi...

Üstüne bir de "Karı kılıklı" diye yorum ekledi aynı kullanıcı. İnanılmaz değil mi?

Çok haklısın Vedat Abi!

Sosyal medya da Vedat Milor'a olan desteğini içte böyle dile getirdi...

Elimizde kalan son beyefendilerden Vedat Milor'un çileden çıkması bizi de üzer. Lütfen Vedat Abi'nin kıymetini bilelim, bildirelim. Derya deniz gibi bilgili, centilmen ve hoşgörülü Vedat Milor'u biz çok seviyoruz. ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unpatriotic

Hepsinden öte , cidden ne çirkin yaratıklarsınız da adamın eşine laf ediyorsunuz . Sizin sikik beyinlerinizi sikeyim şu güzel adamı da yakında kaçırırsınız bu ülkeden . Ne berbat insanlar var şu ülkede ya

kendineassassin

Yorumlarda "tâkipçisine 'hödük' demiş, bu mu kapak?" diye soran insanlar görmek şaşırtmadı.. Sonuçta o "hödük" yalnız değil, onun gibi daha binlercesi var çüke sürülecek akıl taşımayıp herkese akıl vermeye çalışan.. Adam bu durumu geri zekâlıların bile anlayacağı şekilde "Norveç'ten post atıp bana akıl veriyor." diyerek açıklıyor, bu "sofra milliyetçisi" arkadaşa neden "hödük" dediğini..

omeravc912gmail.com

yahu ne alaka sinirlenebilir normal birşey bu. illa birini seviyoruz diye göklere çıkarmanın manası ne. aşırı sevgi sevgi değil bence

kemal-demir14

Eleştiri yapan takipçisine hödük deyip hakaret etmek mi kapak, hakaret etti hakaret buldu sonucunda.

tintin

Sanane hödük cevabı kapak mı? Adama hiç yakışan bir cevap olmamış.

Görüş Bildir