"Sadelik Ferahlığı, Ferahlık da Rahat Bir Yaşam Alanı Getirir" Mottosunu Evine Uyarlamak İsteyenlere 12 Dekorasyon Önerisi

-
Abone ol

Herkes evinin hem rahat hem de 'bakana bir daha baktıran' bir yer olmasını ister. Çok eşyaya yer vermeden, az ama öz parçalarla gözlere hitap eden minimal bir ev dekorasyonuna sahip olmak isteyenler için harika fikirlere gelin birlikte bakalım...

Minimalist bir ev sıkıcı ve soğuk olmak zorunda değildir. Sade çizgilerle karakterize edilmiş ev dekorunuza, siyah detaylar ekleyerek yaşam alanınıza abartıdan uzak bir duruş kazandırabilirsiniz.

Sakin görünüm ve ferah alanlar oluşturmak için duvar renklerinde beyaz ve grinin neredeyse her tonunu kullanarak temiz bir fon elde edebilirsiniz.

TV ünitesi ve orta sehpa seçiminde alan tasarrufu sağlayacak ve alanı daraltmayacak, ihtiyacı karşılayacak modellere yer verebilirsiniz.

Salonunuzda duvar rafı kullanarak çerçeveleri ve farklı objeleri her an değişikliğe açık hale getirebilirsiniz.

Ton sür ton renklerde ve aynı boyutlarda dizilmiş kırlentlerle uyumu yakalayabilirsiniz.

Beyaz mobilya üzeri siyah metal art ve cam objelere yer vererek, modern tarzı tüm nötrleriyle zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Ham ahşap mobilyaları azami miktarda belirli alanlarda kullanarak hem hareketlilik sağlayabilir hem de dekorasyonunuzda modern görünümü sağlarken fark yaratabilirsiniz.

Birbiriyle uyumlu mumlar ile basit formlarda seçebileceğiniz sade aksesuarları cömertçe ve sadelikten taviz vermeden evinizde kullanabilirsiniz.

Aşırı dikkat çeken ve göz yoran tonlardan olabildiğince kaçınarak, yumuşak hatları ve sade çizgileri olan, daha düz halılar tercih edebilirsiniz.

Metal sarkıt ve lambaderler ile yine modernliği göz yormadan, sadelikle buluşturarak şık bir köşe oluşturabilirsiniz.

Ağır dekoratif elemanlara ihtiyaç duymadan, evinizin en küçük odasında kendinize olabildiğince sakin ve işlevsel bir çalışma alanı hazırlayabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonunuz için duvarınızı farklı renklerde boyayarak ve yatak başlığını kaldırarak farklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Yatak odanıza sadeliği ve ferahlığı taşımaya nevresim takımlarından başlamanız için sizi buraya alalım!

Detaylar için tıklayınız.

Yatak odanıza sadeliği ve ferahlığı taşımaya nevresim takımlarından başlamanız için sizi buraya alalım!

Detaylar için tıklayınız.

Yatak odanıza sadeliği ve ferahlığı taşımaya nevresim takımlarından başlamanız için sizi buraya alalım!

Detaylar için tıklayınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ocreatus

Hepsi ayni ev la bunların üşendiniz mi naptınız

flyk

YABANCI SAYFALARIN MİNİMALİST ÇALIŞMALARININ ÜZERİNE TANIMIYORUM MAALESEFKİ TÜRKLER OLARAK BU İŞLERİ PEK BECEREMİYORUZ İLLA BİR ŞATAFAT BİR GÖSTERİŞ OLACAK BİZİM EVLERDE

disu

yatak başlığı olmazsa kafayı duvara vurabiliriz

adnan-cngz

Başlık kalabalıktık hissi verdiği gibi insanın gözünü yoruyor.

Görüş Bildir