'PKK Tanıklığında TSK'yı Yargılayanlar Ne Zaman Milli ve Yerli Oldu'

 > -

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Davutoğlu ve Erdoğan'ın İstanbul'da düzenlenen 'teröre karşı tek ses' mitingine katılmasını geçmiş dönem politikaları üzerinden eleştirerek "Birkaç Mehmet şehit oldu" diye Meclis'i toplamayanlar, oy uğruna terör mitingi bahanesiyle parti mitingi yaptılar" dedi.

'İhanetin kamuflajı olamaz'

'Bağımsızlığımızın simgesi bayrağımız teröre,terör örgütün silah depolamasına göz yumanların ihanetinin ve başarısızlığının kamuflajı olamaz' diyen Muharrem İnce'nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar şu şekilde;

'Siz değil misiniz şehit cenazesindeki isyana yaygara diyenler'

"Siz değil misiniz, tabelalardan yer darlığı gerekçesiyle TC'yi kaldıranlar. Siz değil misiniz Bayrak Şiiri'ni Ders Kitaplarından çıkaranlar. Siz değil misiniz askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyenler! Siz değil misiniz şehit cenazesindeki isyana yaygara diyenler. Siz değil misiniz al bayrağa sarıp toprağa koyduğumuz vatan evlatlarına kelle diyenler!"

Ergenekon ve Balyoz davaları üzerinden de eleştirilerden bulunan İnce 'PKK’nın tanıklığında Türk Silahlı Kuvvetleri'ni yargılayanlar, siz değil misiniz' dedi.

'Orduya kumpas kuranlar ne zaman milli ve yerli oldu'

'Orduya kumpas kuranlar, milliyetçiliği ayaklar altına alanlar siz ne zaman milli ve yerli oldunuz. PKK bayrağını, Apo posterini serbest bıraktık diyenler bugün ne oldu da ay yıldızlı bayrağımıza sarıldınız'

'Milli ve yerli bir Cumhurbaşkanı'na ihtiyacımız var'

'Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını para ile satanlar, hayırsever! işadamlarının önüne yatanlar siz ne zaman milli ve yerli oldunuz. Milli olan ne varsa yok ettiniz, yerli olan ne varsa bozdunuz. 1 Kasım'da biz milli ve yerli milletvekilleri seçeceğiz, ancak milli ve yerli bir Cumhurbaşkanı'na ihtiyacımız var."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir