Gürültülü Horladığı İçin Erkek Arkadaşını Vurmakla Suçlanan Kadın!

-

Amerikalı bir kadın, iddialara göre erkek arkadaşını aşırı gürültülü horladığı için vurduktan sonra tutuklandı. Detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-woman-...

47 yaşındaki Lorie Morin cinayete teşebbüsle ve ağız cezayı gerektiren eylemlerle suçlanıyor. Vurduğu erkek arkadaşı ise hala hayattaydı ve hastaneye kaldırıldı.

Polisin verdiği bilgilere göre adı Brett Allgood olan kurbanın durumu şu an stabil. Verilen bilgilere göre olay yerine giden polisler vurma eyleminin ilk etapta kazara olduğunu düşündüler çünkü Morin, silahın sevgilisine doğrultulduğu sırada ateş aldığını söyledi. Fakat yetkililer adamla konuştuklarında, adamın gürültülü bir şekilde horlaması üzerine kavga ettiklerini öğrendiler.

Vurulan adamın ifadesine göre sevgilisiyle beraber bir şeyler içiyordu ve kart oynuyordu. Bir anda kavga etmeye başladılar ve adam yatak odasına doğru yürüdü. Morin de sevgilisini takip etti ve silahı ona doğrulttu, ateşledi.

Yeminli ifade de şunlar yer alıyordu:

"Adam yüksek bir patlama sesi duydu ve uyandığında bir havuzun içinde sağ koltuk altında bir acı hissediyordu, kanlar içindeydi."

Vurulan sevgilinin polise verdiği ifadenin ardından Morin de ifadesini değiştirdi. 

"Bayan Morin sorgu odasındayken yüzünü elleriyle kapatarak ve ağlayarak duygularını gösterme girişiminde bulunduğu ama önceki görüşmelerin hiçbirinde gözünden bir damla bile yaş akmadığı not edilmelidir."

Olayı görenler ve çifti tanıyanlar da yaşanılanların şokunu atlatamadılar.

Komşularından biri "Morin ile birkaç kez konuşmuştuk ve bana karşı çok iyiydi. Bu nedenle dürüst olmak gerekirse haberleri duyunca şok oldum. Özellikle partnerinin horlaması üzerine kavga etmeleri şaşırtıcı, çılgınca." dedi. 

Bir diğer komşu da "Aptalca, o kadar garip ki böyle bir davranışı hayal bile edemiyorum." diyerek duruma karşı tepkisini gösterdi. 

Tutuklanma anını gören bir komşu da "Morin'i bekliyor olmalılardı. Silahı ateşledi ve sonrasında her taraftan arabalar gelmeye başladı." dedi. 

Morin şu an Brevard Şehir Hapishanesi'nde kefaletsiz tutuluyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzd1

Kötü

Görüş Bildir