"Patron Çıldırdı" Dedirten Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

5PAYLAŞIM

Madem anneler gününe dair pek çok konudan söz ediyoruz, anneler gününe hazırlıksız yakalananları da es geçmeyelim istedik. Anneler gününün, Mayıs ayının ikinci Pazar günü olduğunu unutanlar ( tamam artık utanmayın :) ) şimdiden hediye arayışına başlasalar hiç fena olmaz. Ama dediğimiz gibi, insan hazırlıksız yakalanınca ne tür bir hediye alacağını bilemeyebiliyor. Sizi maddi açıdan zorlamayacak ve annenizin beğenisini kazanacak bu anneler günü hediyesi listemizi seveceğinizi umuyoruz.

Anneler Günü Hediyesi Mini Plaketler

Sevdiğiniz kişilerin,  kendilerini iyi hissetmelerine sebep olduğunuz zaman, aslında onlara verebileceğiniz en güzel hediyeyi vermiş olursunuz. 5 farklı modeli bulunan, üzerindeki yazıları istediğiniz gibi değiştirebildiğiniz bu plaketler de o hediyeler arasında...

Ürüne Git

Anneler Gününe Özel Mesajlı Kupa Bardak

Anneler her daim sevgi dolu hediyeleri hak ederler. Sevgi sözcükleriyle oluşturulmuş kalp tasarımlı bu kupa bardaklar, annenizin sahip olabileceği en anlamlı anneler günü hediyesi olmaya geliyor.

Ürüne Git

Anneye Özel Madalyon

Bu seneki anneler gününde anneniz sizden klasik bir hediye beklerken, siz annenize hiç beklemediği ilginç bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Üzerine istediğiniz metni yazdırabileceğiniz bu madalyon o ilginç sürprizlerden..

Ürüne Git

Annelere Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Anahtarlık

Evinizin anahtarı, evin validesi olan biricik annenizde duruyorsa, anneler günü hediyesi olarak annenize fotoğraf ve mesaj baskılı bu anahtarlığı alabilirsiniz. Anahtarlık üzerine annenizin fotoğrafını, diğer yüzüne de anneler gününe dair en özel mesajını bastırabiliyorsunuz.

Ürüne Git

Anneye Özel Magnet ve Bardak Altlığı Seti

Fotoğraf bastırıp, dilediğiniz sevgi dolu mesajları yazdırabileceğiniz bu magnet ve bardak altlığı seti, annenize her daim sizi hatırlatma görevini başarılı bir şekilde yerine getirecek.

Ürüne Git

Anneye Özel Beyaz Gül Ürünleri

Beyaz gül temalı bu tasarım üzerindeki metni düzenleyebilir, annenize özel hale getirebilirsiniz. Beyaz gül tasarımını Amerikan servis, mousepad, duvar saati, masa saati ve tepsi gibi ürünlere bastırmanız mümkündür.

Ürüne Git

Annelerin En Çiçeğine Ürünler

Bahar ayında kutlanan anneler gününde, annenize çiçek tasarımlı hediyeler almaya ne dersiniz? Fotoğraf ekleyip, üzerindeki metinleri istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz bu tasarımı da duvar saati, kupa bardak, ahşap tepsi ve Amerikan servisi gibi ürünlere bastırabiliyorsunuz.

Ürüne Git

Anneye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

Hobi olarak makyaj yapmayı seven annenize, üzerine ismini yazdırabileceğiniz bu makyaj aynasını hediye ederek en doğru kararı vermiş olacaksınız. Hele ki anneniz kırmızı rengi çok seviyorsa, seçiminiz oldukça isabetli olacak...

Ürüne Git
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir