'Öznel Gerçeklik' Ölçeğine Göre Benliğinin Derinliklerinde Nasıl Bir Ruh Haline Sahipsin?

-

Benliğinin derinliklerine inen bu test ile, gerçekten nasıl bir ruh halin olduğunu söylüyoruz.

Hazırsan başlayalım!

1. Öncelikle hayatta ne kadar başarılı olduğunu düşünüyorsun?

2. Peki 'Aile' konusunda ne düşünüyorsun?

3. Bir şuna cevap vermeni istesek; hediye almayı mı tercih edersin hediye vermeyi mi?

4. Şimdi de aşağıdakilerden seni en iyi tanımlayanı seç bakalım.

Bence varlığım, dünyaya zarar verebilir.
Varlığımın, dünyaya ne iyi ne de kötü bir etkisi var.
Bence varlığım dünyaya küçük de olsa iyi bir katkıda bulunuyor.
Bir insan olarak, varlığımın dünyaya çok büyük bir katkı sağladığını düşünüyorum.

5. Peki ya İş/Okul hayatında durumlar nasıl?

6. Yaşadığın zorluklarla mücadele edebilmek konusunda kendini nasıl değerlendiriyorsun?

7. Ne kadar heyecanlı biri olduğunu en az 1 en fazla 6 olacak şekilde değerlendirmeni istesek puanın kaç olurdu?

8. Az kaldı... İnsanlara iltifat etmeyi sever misin?

9. Son soru. Sence sen, görselde tarif edilen insan tipine ne derece yakınsın? (En az 1 olacak şekilde)

Damarlarından adeta yaşama sevinci akan bir ruh!

Hayatından gerçekten çok memnunsun. Sen, yaşadığın her günün sana yeni bir şeyler getireceğine inanıyor ve küçücük ayrıntılardan bile mutlu olmayı başarabiliyorsun. Çünkü hayatın, kendisinden zevk almak olduğunu biliyorsun! Daha da önemlisi istediklerini saplantı haline getirmek yerine hali hazırda sahip olduğun şeylere karşı daima şükrediyorsun. Olaylar istediğin gibi gitmese ya da hayallerin tam olarak gerçekleşmese bile bunları çok büyütmüyor ve geleceğe umutla bakıyorsun. Bu enerjin ile çevrendekilere hem ilham kaynağı oluyor hem de iyileştirici bir güç sağlıyorsun!

Zihninin karanlık odalarına kısılmış bir ruhsun!

Sen mutluyken bile ayrıntılara çok fazla takılıp, kendini mutsuzluğa sürüklüyorsun. Bir noktada aşırı mükemmeliyetçisin de diyebiliriz. Evet, bu sorunlarla yüzleşmekten kaçınmıyorsun ama çözüm bulmak yerine de sadece kendini yiyip, bitiriyorsun. Mesela kötü hissettiğinde dışarı çıkıp biraz kafa dağıtmak yerine, evde oturup bu duygulara teslim oluyorsun. Ancak mutluluğu oturduğun yerden bekleyemezsin, onu kendin yaratmalısın. Biraz hayatına hareket kat ve yaşamına başka insanları da dahil etmeye çalış çünkü çevrende sana gerçekten değer veren ve seven insanlar var!

Hayatının rotasını değiştirmesi gereken bir ruh!

Sen, her konuda çok ama çok fazla düşünüyorsun ve düşünmekten faaliyete geçemiyorsun. Son zamanlarda da bazı şeyler hiç de istediğin gibi gitmemiş. Mutluluğun yavaşça ellerinden kayıp gittiğinin farkındasın ve bu durumu sadece uzaktan izliyorsun. Resmen bu negatif duygular arasında kaybolmuşsun. Daha da kötüsü; insanlardan duygularını ve gerçek düşüncelerini saklıyorsun. Bu yüzden hayatında kesinlikle sağlam bir değişikliğe ihtiyacın var. O karanlığa gittikçe daha çok sürükleniyorsun. Bir an önce silkelenmeli, hayatını ve seni olumsuz etkileyen şeylerden sıyrılmaya çalışmalısın. Çünkü içinde çok değerli, gerçek sevgiyi hak eden ve her konuda potansiyeli oldukça yüksek bir ruh var!

Ne istediğini bilen, gayet dengeli bir ruh!

Sana bir sıfat bulacak olsa bu kesinlikle ‘uyumlu’ olurdu. Her şarta, her insana kolayca adapte olabiliyorsun. Senin için en önemli şey, insan ilişkileri! Bu yüzden herkesle uyumlu olsan bile etrafında sadece rahat iletişim kurabileceğin ve yanında huzurlu hissedebileceğin insanlara yer veriyorsun. Bu da sana iyi hissettiriyor çünkü senin dünyanda sahte ilişkilere ya da senin enerjini emecek insanlara yer yok, bizce çok da iyi yapıyorsun. Küçük yaşlardan itibaren her zaman ne istediğini bilmişsin ve bunları gerçekleştirmek için de elinden geleni yapmışsın. Bazen başarısız olsan bile, bu uğurda elinden geleni yaptığının bilincinde olduğundan, takılıp kalmak yerine daha büyük bir güçle yoluna devam etmişsin. Sahip olduğun bu güçlü karakterin ve yaşama azmin hiç bozulmasın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmetfaruk-yildizhan

damarımdan yaşam sevinci akan bir ruhmuşum yalnız testi hazırlayan süper zeka ben mutlu olduğum kadar zekiyim ruhun ne damarı nede kanı olur düzelt tesit bence çok hakaret yersin

heidininkankisi

Ne istediğini bilen, gayet dengeli bir ruh!

ramlevnl

Zihninin karanlık odalarına kısılmış bir ruhsun

nisa-nur-gumus

Zihninin karanlık odalarına kısılmış bir ruhsun!

tipikteraziii

Damarlarından adeta yaşama sevinci akan bir ruh! Hayatından gerçekten çok memnunsun. Sen, yaşadığın her günün sana yeni bir şeyler getireceğine inanıyor ve küçücük ayrıntılardan bile mutlu olmayı başarabiliyorsun. Çünkü hayatın, kendisinden zevk almak olduğunu biliyorsun! Daha da önemlisi istediklerini saplantı haline getirmek yerine hali hazırda sahip olduğun şeylere karşı daima şükrediyorsun. Olaylar istediğin gibi gitmese ya da hayallerin tam olarak gerçekleşmese bile bunları çok büyütmüyor ve geleceğe umutla bakıyorsun. Bu enerjin ile çevrendekilere hem ilham kaynağı oluyor hem de iyileştirici bir güç sağlıyorsun!

Başlıklar

Tercih
Görüş Bildir