Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Oyuncaklarım Beni Aldatmıyor": Seks Oyuncaklarına Olan Bağımlılığı Yüzünden Yıllardır Sevgili Bulamayan Kadın

1.6bPAYLAŞIM

28 yaşında, Elysia isimli bir kadın, erken yaşlarda seks oyuncağı kullanmaya başlamış. Daha sonralarda seks oyuncaklarına bağımlı olan kadın, bu hobisi yüzünden yıllardır kendisine bir erkek arkadaş bulamıyormuş. Detayları ve daha fazlasını TheSun kaynaklı içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/839362...

28 yaşındaki Elysia Downings, seks oyuncaklarını kullanmayı seven bir kadın.

Elysia'nın seks oyuncaklarına olan bağımlılığı uzun süredir devam ediyormuş ve bu da onun erkek arkadaş bulmakta zorlanmasına sebep oluyormuş.

Elysia, oyuncakları kullanmaya 13 yaşında başlamış ve o günden beri seks oyuncaklarına bir çeşit bağımlılığı olmuş.

Zor bir çocukluk geçiren Elysia bundan kaçmak için bir yöntem bulmuş. "13 yaşındayken seks oyuncaklarım yoktu. Evde bulunan şeyleri kullanıyordum; masaj aleti, diş fırçası, titreşimi olan her şey" diyen Elysia, ilk seks oyuncağını 17 yaşında almış.

13 yaşında başlayan alışkanlığı ile Elysia şimdilerde seks oyuncakları için yılda 3000 pound harcıyor.

3.000 İngiliz Sterlini şu anda 20.000 Türk Lirası'na denk geliyor. Kısacası Elysia, bir sene içerisinde seks oyuncakları için baya bir para harcıyor. Tek bir alet için kolaylıkla 100 poundu (677,91 tl) gözden çıkarabiliyor.

6 yaşında bir oğlu olan Elysia seks oyuncaklarına olan düşkünlüğü yüzünden erkek arkadaş bulamadığını söylüyor.

"Erkekler, pilleri olan her şeyin işleri daha hızlandırdığını ve kolaylaştırdığını kabul etmeli"diyen Elysia, erkek arkadaş bulma konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyormuş. "Bir keresinde bir erkek arkadaşım vibratörümü kavga ettiğimiz sırada camdan fırlatmıştı. O yokken oyuncaklarımı kullanmam hoşuna gitmiyordu" diyen Elysia, kendisini "hiperseksüel"olarak tanımlıyor ve bağımlılığı yüzünden "erkek bulmanın" çok zor olduğunu söylüyor.

Günde 10 kere mastürbasyon yapan Elysia, seks oyuncaklarından uzak kalamadığını hatta bazen yanında taşıdığını söylüyor.

"Orgazm olmazsam biraz aksi oluyorum. Oyuncaklarımı ne kadar çok kullanırsam da o kadar bağımlı oluyorum. Aynı bir sigara gibi" diyen Elysia tüm seks hayatı oyuncaklarından ibaret olsa da vücudunu keşfetmeyi ve "orgazm garantisini" sevdiğini de söylüyor.

"Seks oyuncaklarım bedenimi yargılamıyor, beni aldatmıyor veya kalbimi kırmıyor."

Onlarca seks oyuncağı olan Elysia, onları kendi yatak odasında saklıyormuş ve oğlunun oraya girmesi yasakmış. Elysia, oyuncaklarının parasını ise kurduğu işinden çıkarıyor. Kendini iyi hissettiği kadar tüm kadınların da böyle hissetmesini isteyen Elysia, bir iç çamaşırı markası çıkarmış.

"En stil iç çamaşırlarını ve seks oyuncaklarını bulmayı görevim haline getirdim çünkü herkes iyi görünmeli ve öyle hissetmeli."

İnternet sitesinde iç çamaşırları ve seks oyuncakları satan Elysia'nın ürünleri 3 pounddan başlayıp 120'ye kadar çıkabiliyor. "Kendini sevmek çok önemlidir. Bizim koleksiyonumuzdaki ürünler de insanların kendilerini sevmelerini ve keşfetmelerini sağlayacak" diyen Elysia, kendisine de yaklaşan Sevgililer Günü için 225 pound (1.528,99 tl) değerinde yeni bir seks oyuncağı hediye etmiş.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasakelmam

Hanfendiyi şöyle YasakElmam'a alalım, lütfen, zorluk çıkarmayın, buyrun :))

nil-new

mal

mithrandir

Sakin ol şampuan.

el.patron.

Günde 10 kere mi..!? - Patron cildirdi.

sokaktayurumeyisevmeyenbiradam

manyak amina qoyim

Görüş Bildir