Şarkı Yarışmasında Putin Sürprizi!

 > -

“O Ses Rusya’da!” Putin Sürprizi

“O Ses Rusya’da!” Putin Sürprizi

O Ses Türkiye'nin Rusya versiyonu olan yarışma programının yeni sezon bölümleri için yayınlanan tanıtım fragmanları izleyenleri hem şaşırttı hem güldürdü. Fragman Rusya Devlet Başkanı Putin'i yarışmaya katılmış gibi gösterdi. Rus liderin 2010 yılındaki bir bağış etkinliğinde şarkı söylediği geceden alınan görüntüler tanıtım programında kullanıldı.

Haberin Tamamı İçin:

Şarkı Yarışmasında Putin Sürprizi!

Şarkı yarışması 'O Ses Türkiye'nin Rusya'daki versiyonunda izleyicilere Putin sürprizi yapıldı. Programın tanıtım videosunda Rusya'nın star isimleri Alexander Gradsky, Dima Bilan, Leonid Agutin ve Pelagea'dan oluşan jüri üyeleri önce arkaları dönük halde, “Blueberry Hill” şarkısını söyleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i dinlerken görülüyor.

Jüri üyeleri daha sonra ise birer birer yüzlerini sahnedeki "yarışmacı"ya döndükçe, şoke olmuş bir vaziyette ekrana yansıyor. Birçok televizyon seyircisi uzun süre Putin'in gerçekten yarışmacı olduğunu düşünürken, dikkatli izleyiciler bunun Rus liderin önceki yıllarda çekilen bir görüntüsü olduğunu fark etti.

Tanıtım videosu Putin'in Aralık 2010'da St. Petersburg'daki bir bağış etkinliğinde şarkı söylediği geceden alınan görüntüler montajlanarak hazırlanmıştı.

Akşam

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

RusyaStar tvVladimir Putinfragman
Görüş Bildir