Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Nereye Koymuştuk Bunu Ya?" Seks Oyuncaklarını İçeride Unutan Çiftin Dramı

3bPAYLAŞIM

Bu sefer gerçekten çok ama çok talihsiz bir "görünmez" kazayla karşınızdayız. Böylesi ancak filmlerde olur dedirten cinsten olay gerçekten yaşandı. Tövbe estağfurullah!

Hikayemizin baş kahramanı Emma Philips adındaki bu genç kız.

24 yaşındaki bu hanımefendiye yan rolde ise erkek arkadaşı 29 yaşındaki Lee Miller eşlik ediyor. Galler'de yaşayan bu ikili gecelerini nasıl biraz daha eğlenceli hale getirebilirler diye düşünürken birden akıllarına muhteşem bir fikir geliyor. Seks yapmak! Hemen işe koyulan genç çiftimiz felekten bir gece çalmaya başlamışken olayı biraz daha ateşli hale getirmek istiyorlar veeee...

18 santimlik pembiş dildoyla anal keyfi...

Evet! 18 santimlik babafingoları andıran pembiş dildolarıyla odalarında küçük çapta (ya da büyük bilemiyoruz) bir sarsıntı yaratıyorlar. Sabahın erken saatlerine kadar o duvar senin bu duvar benim çarpışan çiftin gözlerinden mutluluk akıyor. Buraya kadar her şey normal ve yolunda gidiyor. Taa ki 18 santimlik pembiş dildo kaybolana kadar...

Koskoca dildo nereye kayboldu?

Az buz değil tam 18 santim dildo birden bire yok oluyor. Emma ilk başta erkek arkadaşının dildoyu saklayıp ona küçük bir şaka yaptığını düşünüyor ve yastığın altını yatağın çevresini kontrol ediyor ama yok. Dildo gitmiş. Erkek arkadaşı nerede olduğunu bilmediğini söyleyince daha dip bucak bir aramaya geçiyor çiftimiz. "Şeytan aldı götürdü satamadan getirdi" nidaları arasında odanın içinde ON SEKİZ SANTİMLİK (18) PEMBİŞ DİLDOyu arıyorlar ama imkanı yok bulamıyorlar.

"Ayaklanıp gitmedi ya"

Emma ve erkek arkadaşı hayretler içerisinde dildoyu bulmaya çalışırlarken akıllarında deli sorular tabii. Dildonun ayaklanıp gidecek hali yok mutlaka buralarda bir yerlerde olmalı diye düşünürken neredeyse kafayı yiyecek hale geliyorlar. İşte tam o sırada Emma midesinde bir şeyler hissediyor. Evet evet kesinlikle iç tarafta tir tir titreyen bir şeyin olduğunun farkına varıyor ve o anda beyninden vurulmuşa dönüyor. 18 santimlik canavar içeride hapsolmuş!

İlk müdahale evde.

Emma'nın erkek arkadaşı Lee vakit kaybetmeden eline bir çatal alıyor. Emma da uygun bir pozisyon (bend over) alıyor tabii ki. Çatalın sapını Emma'nın totişkosunun içine doğru yerleştiriyor ki kenarından fıyırttırarak 18 SANTİMLİK PEMBİŞ DİLDOyu dışarı çıkarabilsinler. Ama maalesef bu deneme başarısız oluyor. Ne yapalım ne edelim derken Lee bu sefer barbekü maşasıyla işe koyuluyor ama yine de bana mısın demiyor UFAKLIK! Emma ıkınsa da tıkınsa da olmuyor olmuyor olmuyor...

"Ölmek istemiyordum"

Bunun üzerine iyice panik olan çiftimiz hastaneye gitmeye karar veriyor. Ama alkollü oldukları için araba kullanmak istemiyorlar ve ambulansı arıyorlar. Oldukça sakin bir halde başına gelenleri acil yardım ekiplerine anlatan genç kadını ambulans gelip alıyor ve hastaneye kaldırıyor. Hastanede doktorlar hemen Emma'nın röntgenini çekiyor ve içeride hala titremekte olan 18 SANTİMLİK UFAKLIĞIN tam yerini tespit ederek başarılı bir operasyonla Emma'yı bu beladan kurtarıyorlar. Emma ise bu olayı kendi Facebook hesabından ibret-i alem için paylaşıyor ki başka çiftlerin başına kötü şeyler gelmesin. Bu tarz durumlarda insanların utandıkları için doktor yardımı almaktan çekindiğini belirten Emma dünyada daha kötü sonuçlar doğuran ve hatta ölümle sonuçlanabilen bu tarz kazaların olduğunu duyduğunu anlatıyor. "Ölmek istemiyordum ve bu yüzden hiç utanıp çekinmeden acil yardım ekiplerine haber verdim" diyor. Emma aslında panik olmasınlar diye ailesine haber vermek istememiş. 2 yaşındaki kızını anne ve babasına bırakıp Lee'nin evine gittiği gece onları telaşlandıracak bir haber vermek istemeyen Emma, ameliyat olması gerektiğinde annesini arayıp gerçeği haber vermek zorunda kalmış. Birkaç ağrı kesici kullandıktan sonra şimdiki durumu gayet iyi olan ve rahat rahat popişkosunun üzerine oturabilen Emma tüm çiftleri uyarıyor: "Eğer başınıza böyle bir kaza gelirse yardım istemekten çekinmeyin" Biz de Emma'yı sadece başkalarının da başına gelmesini istemediği için bu medeni cesaretinden ötürü tebrik ediyor ve ilerleyen zamanlarda daha dikkatli olacağını umuyoruz. Helal olsun sana koca yürekli kadın! Aman ha dostlar, siz siz olun oyuncaklarınızı doğru düzgün kullanın. Yoksa başınıza iş açabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serkan-toprak1

Bir insan götüne neden 18cm lik birşey sokar ki.Bağırsaklarda sinir hücreleri yoktur.Tüm zevk atıyorum 5cm lik göt çevresinde oluşur.18 cm sokacağına 5cm soksan aynı şey.

fatih2685

+İçerde misin? +İçerdeyim. ...

hasan-riza-yetis

O nasıl bir göttür amk içinde kaybolunası ?

mithrandir

yavaş

kamil-zor

18 den küçükler giremez!! (cm)

Görüş Bildir