'Kızım' Dediği Yengesini Kaçırmak İçin Kızını 20 Bin TL'ye Satan ve Eşinin Hayatını Zindana Çeviren Adamın Yaptıkları

535PAYLAŞIM

Bu türle nasıl mücadele edilir?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=w9QZcENE...

Müge Anlı'ya katılan Semra Gümüş belki de hayatının en zor günlerini yaşıyor. 16 yıllık eşi kendisinin ve çocuklarının hayatını resmen mahvetmiş. O anlatırken içim acıdı. Ben de Semra'nın hikayesini sizlerle paylaşmak istedim.

Kocaeli'de yaşayan 5 çocuk sahibi Semra Gümüş'ün 38 yaşındaki eşi, kardeşinin karısı 2 çocuk annesi kadını kaçırmış.

Semra, eşinin yengesiyle kaçtığından emin çünkü bu ikili kaçtıktan sonra nispet yapar gibi Semra'yı görüntülü aramış.

"Kızım" diyerek seslendiği 25 yaşındaki yengesini kaçırmak için de kendi 17 yaşındaki kızını sevdiği insanla evlendirmemiş gitmiş başka birine 20 bin TL'ye satmış.

Evlenmek istemeyen kızını da arabanın arkasına bağlayıp işkence yapmış. Kızı Keder de daha fazla dayanamayıp evlenmek zorunda kalmış. Yani kendi kaçmak için kızını hiç istemediği biriyle evlendirmiş.

Eşi kaçtıktan sonra Semra'yı "çocukları vermezsen seni tuğlayla öldürürüm" diyerek tehdit ediyormuş. Önceden de Semra'yı tornavidayla işkence yaparak öldürmeye çalışmış.

Semra, eşine güvenmediği için çocukları vermek istemiyor. Eşinin çocukları mevsimlik işçi olarak çalıştıracağını ve hayatlarını bitireceğini söylüyor.

Bu tornavida olayıdan sonra Semra, çocuklarını alıp kadın sığınma evine yerleşmiş fakat 13 yaşındaki çocuğu babasıyla kaldığı için bir süre sonra geri dönmek zorunda kalmış.

5 çocuğunu bırakıp arkasına bakmadan kaçan eş, bunları yaptığı yetmiyormuş gibi bir de 2 çocuğunu ve eşi Semra'yı tarlada mevsimlik işçi olarak çalıştırıyormuş kendisi de keyfine bakıyormuş. Ekmek elden su gölden bir hayat anlayacağınız...

İnsanların hayatını mahvetmek için doğmuş biri gerçekten... Bu adamdan ne baba olurmuş ne de eş!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enk-capital

İnsan çocuğunun adını keder koyar mı ya? Bi de çilem koyan var. Manyak mısınız oğlum siz!

logicaldoor

Asıl aşkım koyanlar hangi kafada. İnsan rehberine bile kaydedemez...

ezgilice

Bir insan kızının adını neden "Keder" koyar aklım almıyor.. 5 çocuk olayına hiç girmiyorum bile. İnsanlar değişik. Allah yardımcısı olsun ablamızın.

gonul-bereket

bu kadar kotu gıden bı evlılıge neden bes cocuk dogurursunkı kadın

sterilmikrop

Arkadaşlar evlilik içi tecavüz diye bişey var hiç duydunuz mu?

hellyim

kadın tornavida diyor kızıma işkence etti sattı diyor , siz kadına nasıl doğurursun diyorsunuz . Herkes mi madde bağımlısı arkadaş

nilufer-demirel

Kadın çalışacak abi başka yolu yok! Çiftlik tavuğu gibi yumurtlamayacak! Üzgünüm

evangeline

yemin ediyorum etrafımdaki kadınlara bunun için bas bas bağırıyorum çalışın paranızı kazanın buhtaç olmayın diye ama bizim kadınların genel sorunu işte yan gelip yatmayı çok seviyorlar.

tipik-biri

Anlayamadım yorumunuzu. Kadın çalıştığı halde acı ve korkuyla yaşıyor. Ve hatta sefa sürüyor gibi de değil. Sorun çalışması değil. Adamın çocuklarını almamasını ve hem kendisine hem de çocuklarına zarar vermemesini istiyor. Çalışmam dediğini çıkaramadım haberden, yayını da izlemedim. Ne anlatmak istediniz?

suzan-avci1

dünyanın çıkan çivisini acilen bulup yerine takmamız gerekiyor.

Görüş Bildir