"Kadınlar Bunu Yapamaz" Klişelerine Verdiğin Tepkilere Göre İçindeki Gizli Gücü Söylüyoruz!

-

Sen de herkesin "bunu sen yapamazsın" demesinden sıkıldın mı? Haydi o zaman bu şekilde birkaç söyleme tepki ver, kadınlığından gelen gizli gücünü öğren!

1. Kadınlar evden çıkmayı bilmez!

Bütün paramı makyaj malzemelerine yatırıyorum, tabii kullanacağım 😉
Zaman kavramı kişiden kişiye göre değişir.
Kimle buluştuğuma göre değişir 😌

2. Kadınlar aşk acısını kolay atlatır!

O aşk değildir, aşk olsa duramam 😂
Peki o zaman neden hala ağlıyorum :(
Hayat devam ediyor. Hayat güzel, vapurlar filan ⛴️

3. Özel günlerinde hep çok sinirliler...

Vallahi vaktim olsa sinirli olacağım da maalesef yok 😉
Bana her gün özel bebeğim 💋
Bana bunu diyen de Gandhi sanki 😒

4. Kadınlar teknik konularda genelde başarısızdır.

Uğraşırsam başarırım bence 😊
Bunu bana en son bilgisayarına format attığım sevgilim söylemişti 😎
Peki teknik konular benim üzerimde başarılı mı?

5. Kadından patron olmaz.

Aksine detaycı ve analitiğim, gayet de olur!
Patronluk: Duygusal zeka... Anlayan anladı 😉
Ne demek olmaz rkgjrk

6. Çocuk büyütürken çalışamazlar!

Bu konuda bir referandum yapıldı mı 😂
Yardım alırsam neden olmasın ki?
Vallahi öyle bir büyütürüm ki çocuk büyüdüğünde beni alkışlar 😎

7. Özel günlerinde çalışan kadınlar verimsiz olurlar.

Bunu diyen kesin çalışırken Solitaire'de kızı papaza yapıştırıyordur 😂
Bu sefer kısa konuşacağım: Alakası yok
Ya aslında bence tam tersi 😌

Orijinalliğin!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen görüp görebileceğimiz en orijinal insanlardan biri olabilirsin! Senin aklına gelen fikirler, hayata bakış açın, hayata kattığın renkler kimsede yok! Dahası, hayatta her şeyden keyif almayı biliyor ve mutluluğu, aşkı, hüznü, her şeyi doya doya yaşıyorsun. Bir de ısrarcı diyorlar sana, evet ısrarcısın; ama işlerini en iyi şekilde yapmak konusunda! Durum böyle olunca da elini neye atsan muhteşem bir tutku ile üzerine titriyor ve işte tam da bu yüzden ne yapsan mükemmel yapıyorsun! Bir kadının neyi yapıp yapamayacağı onun hırslarına, hayallerine, tutkularına bağlıdır; özel günü olmasına değil. İşte bu yüzden kendinle gurur duy ve tam da böyle anlarda bil ki arkanda harika bir destekçin var: Kotex bütün kadınlar için #isterseyapar diyor ve hayatının her anında seni destekliyor!

Motivasyonun!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söyleyebiliriz ki sen hayata karşı daima motive bir insansın! Başladığın her işe büyük bir tutku ve motivasyon ile devam ediyor, o ilk anki heyecanını hiç kaybetmeden harika işler başarıyorsun! Dahası, sevdiğin şeyleri yapmak seni öylesine mutlu ediyor ki adeta gözün hiçbir şeyi görmüyor! Bir de kadınlar için "çok hassas" derler sanki kötü bir şeymiş gibi! Evet hassassın, ama yaptığın işlerin detayları konusunda! Böyle olunca da muhteşem bir titizlik ile işinin üzerine titriyor ve elini neye atsan mükemmel yapıyorsun! Bir kadının neyi yapıp yapamayacağı onun hırslarına, hayallerine, tutkularına bağlıdır; özel günü olmasına değil. İşte bu yüzden kendinle gurur duy ve tam da böyle anlarda bil ki arkanda harika bir destekçin var: Kotex bütün kadınlar için #isterseyapar diyor ve hayatının her anında seni destekliyor!

Sosyalliğin!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen görüp görebileceğimiz en sosyal insanlardan birisin! Girdiğin hiçbir ortamda yabancılık çekmez, hemen kendine arkadaş edinirsin. Hadi yedi cihanla dost derler ya, hah sen o insanlardansın işte! Bir de kadınlar için çok inatçı derler. Evet, inatçısın: Ama elini attığın her işi layığıyla yapmak konusunda. Bir kadının neyi yapıp yapamayacağı onun hırslarına, hayallerine, tutkularına bağlıdır; özel günü olmasına değil. İşte bu yüzden kendinle gurur duy ve tam da böyle anlarda bil ki arkanda harika bir destekçin var: Kotex bütün kadınlar için #isterseyapar diyor ve hayatının her anında seni destekliyor!

Pozitifliğin!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen hayata hep iyi yönünden bakan, bu sayede de en kötü durumları bile rahatlıkla atlatabilen bir kadınsın. Herkes bu özelliğine imreniyor, ve kadınlığından gelen duygusallık karşısında her şey güçsüz kalıyor! Bir de kadınlar için "her konuda çok duygusal" derler sanki kötü bir şeymiş gibi. Evet duygusalsın, ama sevdiğin şey söz konusu olunca! Böyle olunca sevdiğin şeyin üzerine titriyor ve pozitif düşüncelerinle elini neye atsan mükemmel yapıyorsun! Bir kadının neyi yapıp yapamayacağı onun hırslarına, hayallerine, tutkularına bağlıdır; özel günü olmasına değil. İşte bu yüzden kendinle gurur duy ve tam da böyle anlarda bil ki arkanda harika bir destekçin var: Kotex bütün kadınlar için #isterseyapar diyor ve hayatının her anında seni destekliyor!

Her kadın her şeyi #isterseyapar!

Detaylar için tıklayınız!

A post shared by @onediocomtest on

Başlıklar

aşkkadınlar
Görüş Bildir