Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Jihad" Anlayışına Farklı Bir Bakış Açısı: "Beklenmedik Cihad"

112PAYLAŞIM

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
comrade

Alleh loves you if you a mümün

witch

14 asdadsfg tekrar tekrar izledim

yapma-hayrettin

Hastasıyım bu Unexpected Jihad sayfasının. Eğer içeriğine bakarsanız her 3 tweetin birinde Bush Did 9/11 yazar. Yani adamlar 11 Eylül'ü Bush'un yaptırdığını savunuyorlar. Aslında Radikal İslamcı geçinen örgütleri ve İslami Terör korkusunu ABD'nin insanlara empoze etmeye çalıştığını anlatmak istiyorlar. Ama yorumlara baktım o kadar sığ, mesnetsiz yorumlar var ki. Arkadaşlar eğer bir yorum yapacaksanız önce yorum yapacağınız şey ile ilgili araştırma yapın inceleyin sonra yorum yapın. Bu adamların ne gerçekten safi müslümanlara ya da islamiyete herhangi bir hakaret vs yaptığı yok. Başta da belirttiğim gibi İslami Terörü finanse edenin ve kullananın ABD olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. Tahminimce de ABD'de yaşayan müslüman gençler bu hesabı yönlendiriyordur. Eyyorlamam bu kadar.

norway

lan cihadı teröriizim gib göstererek Müslümanlığı kötülüyorlar anlamıyonuzmu bunu ah doğru..

sadece-tan...

espiriye gülmemekten zaten başımıza geliyor ne geliyorsa... adı üstünde, beklenmedik anda birisinin cihatçı çıkması... ağır geldiyse git kendini patlat madem, biz yine güleriz merak etme...

Görüş Bildir