'İşsizim ve Açım' Dedi: Şanlıurfa’da Bir Genç Üzerine Benzin Döküp Ateşe Verdi

 > 
599PAYLAŞIM

Şanlıurfa'da belediye başkanları ve milletvekillerinin aşure dağıtımı sırasında iş isteyen bir genç, iddiaya göre olumsuz yanıt alınca meydanda üzerine benzin döküp ateşe verdi. Alevler içerisinde kalan gence çevredekiler yangın tüpü ile müdahale etti. Vücudunun büyük bölümünde yanıklar oluşan genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı. 

Not: Görüntüler rahatsız edici olabilir... 

DHA'nın aktardığı habere göre, olay Topçu Meydanı’nda meydana geldi. İddiaya göre, adı öğrenilmeyen işsiz genç, iş başvurusu için defalarca belediyeye gelip başkan ile görüşmek istedi.

“İşsizim ve açım” diyerek kendini yaktı

Gencin bu isteği gerçekleşmeyince meydanda aşure dağıtımı için toplanan belediye başkanları ve milletvekillerinin bulunduğu alana gelen genç “İşsizim ve açım” diyerek yanında getirdiği benzini üstüne döküp kendini yaktı.

Bir anda alev topuna dönen gencin yardımına çevredeki esnaflar yetişti. Genç, kaldırıma uzatılarak yangın tüpü ve hortumla müdahale edilip söndürüldü.

Vücudunun büyük bir bölümünde yanıklar oluşan genç, olay yerine çağrılan sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu Haber ile İlgili Linkler

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir