Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"İkinci Mustafa Kemal": Bu Dünyadan Göçtükten Sonra Bile, Atatürk’ün Halkıyla Olan Kuvvetli Bağı

-

"İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal… İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni yaşam ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim girişimlerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!"

Bu dünyadan göçtükten sonra bile, Atatürk’ün halkıyla olan kuvvetli bağını görmek mükemmel bir şeydir.

Kaynak: http://instagram.com/alexhillphoto/

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fuat-kan

kurucu liderine bu kadar ihanet eden,vefasız şerefsiz bir millet daha dünya da yoktur.son yıllarda Atatürk düşmanlığı en üst seviyeye gelmiş durumda.eğer ki Atatürk bir avrupa abd gibi ülkenin başı olsaydı hakkında binlerce film yapar ilah yaparlardı.aslında köle taciri olan,toprak ağası olan vsvs kişileri bile halk kahramanı olarak gösterildiği bir sürü filmleri var.biz ise kahraman kere kahraman olan önderimize maalesef hakketiği saygıyı ve minneti göstermiyoruz.kısacası bütün yobazların amk

cent

Nur içinde yatasın Paşam.

Görüş Bildir