Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Höh" Diyeceğiniz 8 İlan ve Açıklaması

12PAYLAŞIM

1. Sahibinden, Faydasız ama Çok İşlevli Telefon!

Sahibinden, Faydasız ama Çok İşlevli Telefon!

"bu telefonu satın almanızı takip eden hafta satışa çıkaracağınız için ilanınız onlarca forumda yayına girecek yüzlerce mesaj alacak, sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Bu yüzden telefonun 300 YTL. olan fiyatını ilanın oluşturduğu benzersiz marka değerini dikkate alarak 3.000 YTL.ye çıkardım. BENQ senin bu telefonu ilk piyasa sürdüğün fiyattan fazlasını istiyorum şimdi.:)) "  naralarıyla BENQ'ya meydan okuyan bir Türk! Linkteki açıklamayı okumanız şiddetle tavsiyemizdir!

Kaynak: http://www.sahibinden.com/efsane-ilanlar

2. Babayiğido ŞAMİL S-74

Alın size Babayiğit. Linkteki açıklamayı gözatmanız nezaketle tavsiyemizdir!

3. DÜNYADA TEK SADECE DEĞERİNDE YATLA TAKAS OLUR

Yatı geçtik, bir de değerinde yat olması gerekiyormuş.Linkteki açıklamayı gözatmanız nezaketle tavsiyemizdir!

4. İnternet Sitesinden Acil Futbolcu Aramak

Gün geçmiyor ki teknolojiye ayak uydurmayan bir "kulüp başkanı" kalmasın.BAĞLARBAŞI SPOR KÜLÜBÜMÜZE OYUNU İKİ YÖNLÜ OYNAYABİLEN,

TAKIM 10 KİŞİ KALDIĞINDA 2 KİŞİLİK GÖREV YAPABİLECEK,

KENDİNİ YERE ATIP TAKIMINA HAKSIZ PENALTI KAZANDIRMAYACAK

DÜZGÜN KARAKTERLİ HIRSLI TERCİHEN 19 - 22 YAŞLARINDA

ZEKİ ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLI ORTASAHA OYUNCULARI ARIYORUZ.

5. Türün Tek Örneği Renault R-12

Eminiz ki hayatınız boyunca hiç xenon farlı, koltuğa monteli tv'li, Start/stop özellikle 1.6 bir Renault R12 görmemişsinizdir. Linkteki açıklamayı gözatmanız nezaketle tavsiyemizdir!

6. Hollywood Böylesini Görmedi!

Ekstraları da, özellikleri de saymakla bitmeyen bu "Batmobil" olmayan ama "Batman'in arabası" olarak tasarlanan araç, hem Hollywood'a, hem de BMW mühendislerine toz yutturur cinsten! Açıklama ve videoyu okuyun, izleyin, kültürlenin. Linkteki açıklamayı gözatmanız şiddetle tavsiyemizdir!

7. Bayandan "Hor" Kullanılmış, Herşeyi ile Sıfırlanmış Araç İlanı

İlan açıklamasından anladığımız kadarıyla araç çok çekmiş bu bayanın elinden ayağından. O da yetmemiş, bayanın eşi de tabiri caizse "Allah'ından bezmiş" diyebiliriz. Aracı alan var mıdır emin değiliz ama varsa da, açıklamadaki samimiyetten ya da araca acıdığından almıştır o kesin.  Linkteki açıklamayı gözatmanız şiddetle tavsiyemizdir

8. Meraklısına, Koleksiyoncusuna, Fabrika Çıkışı Kusurlu ETİ PUF!

Ankara genelinde her branşta her seviyeye özel ders veren onlarca donanımlı ODTÜ`lü öğrenciden oluşan ODEV(odtülü ders verenler) çalışanları olarak toplanıp incelenen bu ürünün fabrika çıkışı hatalı olduğu tasdik edilmiştir. Linkteki açıklamayı gözatmanız nezaketle tavsiyemizdir!

9. 

3 adet Erik 20 lira! Aşeren eşe almama gibi bi şansınız yok :) Linkteki açıklamayı gözatmanız nezaketle tavsiyemizdir

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir