'Hanımcılık' Kervanına Katılıp Mutlu Olmak İsteyen Beyler İçin 14 Muhteşem Taktik

2.8bPAYLAŞIM

Nihayet güzel bir şey oldu ve memleketimizde "Hanımcılık" diye bir akım başladı. Eşlerini bir hayat rehberi belleyen adamların uyguladığı bu yöntemler, adeta mutluluğa açılan bir kapı. Siz de bu tavsiyelerimizi uygulayarak huzur ve mutluluk dolu hanımcı bir bey olabilirsiniz.

1. Hanımcılığın size kazandıracağı en güzel taraf da mesleğinizde yaşayacağınız motivasyondur. Hanımcı olmayan bir birey, benzinsiz arabaya benzer.

2. İnsanın hanımının verdiği sevgi başka bir şeye benzer mi, sorarım size? Bu yanardağ gibi coşkulu duygu selini dağa taşa yazmak, sizi hanımcılığın zirvesine taşır.

3. Hanımlarınız size her zaman doğru yolu gösterir; göremediğiniz ince noktaları görmenize yardımcı olur. "Yapma" dediği şeyi yapmamak sizi kılıbık değil, mantıklı yapar.

4. Ortalık kötü niyetli insan kaynadığı için hanımınız size değil, çevreye güvenmiyor olabilir. Dosta güven, düşmana korku salan minik uyarıları bedeninizde taşımak, yine hanımcılık müessesesine yapacağınız güzel bir katkı olur.

5. Tabii ki sizin de sosyal hayatınız olacak. Arkadaşlarınızla halı sahaya gitmenize hangi eş karşı çıkar? Ancak aradaki çürük elmalar ayıklanırken bir miktar fedakarlık yapmanız da gerekebilir.

6. Alışverişe çıkma konusunu abartmayın beyler. Gördüğünüz gibi yalnız değilsiniz, bütün mağazaların önü hanımcı eşlerle dolu. Bu işler iki dakikada hallolmuyor. Bu konuyu artık kanıksayıp yolunuza devam ederseniz gerçek bir hanımcı olursunuz. Hayırdır, başka bi işiniz mi vardı?

7. Aileniz ve eşiniz arasında çıkacak olası bir gerginlikte bulunmanız gereken tarafı herhalde biliyorsunuzdur. Siz çocuk değilsiniz, artık kendi aileniz var.

8. Çıkarken çöpü götürmek, salataya yardım etmek ya da maç varken Esra Erol seyretmek artık çok da lafı edilecek şeyler değil. Hanımınızın hayatını ilginç çözümlerle kolaylaştırmalısınız.

9. Sosyal medyadan fotoğraf paylaşırken hanımınıza olan sevginizi iki kelime ile anlatmak hem size, hem de hanımınıza mutluluk verecektir. Bu detayı mümkün olduğunca atlamayın.

10. Ayrıca eşiniz Instagramlık fotoğraf çekmek isterken sizin şekilden şekile girmeniz gerekebilir; bunda bir şey yok. Hanımınızın prodüksiyon işlerinde mümkün olduğunda asistanlık yapmanız gerek.

11. Artık bir klasik haline gelmiş nişan elbisesinin aynı renginde kravat bulmak sizi germemeli. Bu çabanız, sizin ileride ne kadar hanımcı olacağınızı gösteren muhteşem bir detaydır.

12. Kaynananızı ne kadar çok onore ederseniz, hanımcılık birliğinde o kadar komutan olursunuz. Aman dikkat, bu önemli bir detay!

imgim.com

13. Hanımınızın kızacağı bir halt ettiniz diyelim ve eşekliğinizin de farkına vardınız. Kabahatinizin büyüklüğü oranında özür dileme temaslarına geçerseniz siz rahat edersiniz.

14. 14 Şubat'ta 10 TL'lik gül alarak sevginizi göstermenizin modası çoktan geldi de geçti. Hanımcı bir bey, eşi yanında olmasa dahi onu vücudunda taşımayı bilmelidir.

Ülkemizin en büyük hanımcısı Caner Erkin'e, bu güzel rol modelliği sebebiyle şükranlarımızı sunuyoruz. Yükselttiğin çıta arşı deldi Reis!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aysenaz-eksi

çok gereksiz bir içerik güya kendini feminist diye tanımlarken sanki feminizmi daha çok erkek düşmanı gibi göstermek erkekler kadınlara sınır koyamasa kadınlarda erkekle koyamaz

breezy

hanımcılık feminizm değil ki

cutemurderer

kardeş bi mizahı da sikmeyin

hastalik-hastasi

öfff daraldım yarıya kadar gelebildim ne sıkıcı bi muhabbet bu ya.

literarystraydog

haklısın holden

hastalik-hastasi

ne?

hastalik-hastasi

nerden biliyon olm beni

literarystraydog

fotoğraftan tanıdım :s

hastalik-hastasi

heee tamam anladm beni tanıdıgını ve farklı hesapla kandırmaya calıştığını sandım bi an...

literarystraydog

o kadar psikopat değilim, hiç olmadım xd

hastalik-hastasi

heee ben cok oldum da ondan dediydim...

kusursuzlugunkusuru

HANIMCI derken eşine yardım eden (ki bu ne demekse hayat müşterektir) erkeklerden bahsetmiyor. Eski sevgilisi oraya geliyor diye yakın arkadaşının düğününe gönderilmediği için gitmeyen kişiliği gelişmemiş, benlik kavramını gerçekleştirememiş, başkasının varlığıyla ve yaptırımlarıyla kendini tamamlamaya çalışan erkeklerden bahsediyor ki bunun kadın versiyonu da aynı derecede sıkıntılıdır.

melindaaksay

14.madde babam tarafından uygulanmış bulunmaktadır

mononoke-hime

Erkekler ölsün o zaman?

Görüş Bildir