Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Halil Sezai Paracıkoğlu" Saçına Sahip Olmanın 11 Avantajı

 > 
434PAYLAŞIM

Kendinize ait bir tarzınız olsun, saçınıza fazla vakit ayırmayın, berber masrafınız yarı yarıya düşsün mü istiyorsunuz? Sizin ilacınız Halil Sezai saçı.

1. Saçlarınıza çok vakit ayırmanıza gerek yoktur.

2. Kirli saçınız ile temiz saçınız arasında insanların ayrım yapması mümkün değildir.

3. Saçınızı kısa kestirdiğinizde insanlar sizi yakışıklı/ güzel bulmaya başlar.

4. Sakal ve bıyık herkesten çok size yakışır.

5. Böyle şeyler giymeniz yadırganmaz.

6. Size sürekli düşünen, kafa yoran insan imajı kazandırır.

7. Gizem adamı olmak için doğmuş gibi görünürsünüz.

8. Hüzün en çok size yakışır.

9. Saçlarınıza çok farklı şekiller vermeniz mümkündür.

10. Sinirlendiğinizde seksi olmanız garantidir.

11. Yaşadığınız aksilikler bile karizmatik bir hal almaya başlar.

Bonus - Yaptığınız serserilikler, yaşadığınız sarhoşluklar kimseyi rahatsız etmez...

İnsanlar saçınıza verir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cbilgen13

bende hiç saç yok, 1-olmadığı için bende vakit ayırmıyorum...2-aynı sebepten 2 ay banyo yapmasam kirli saç problemim de yok, 3-saçlar sürekli kısa olduğu için sürekli yakışıklı görünüyorum, 4-sakal bıyık olayı göreceli kirli sakal kel adama daha iyi gider (örn: jason statham) 5-delikanlı adam şalvarla gezmez arkadaş :D.... 6- halk arasında bir inanışa göre kel adam saçları aşırı düşünmekten kafaya takmaktan dolayı dökermiş, saçı uzun, aklı kısa diye laf var daha ne olsun..7-gizem adamı olmak için saç modeline ihtiyaç yok, uzun palto, tercihen ağızda sigara ve denize karşı boş bakışlar yeterlidir... 8-hiç üzülmeye gerek yok, neşeli ol ki genç kalasın.. 9-saçlara değil ama kaşlara farklı şekiller verebiliriz tek kaş, martı modeli vb. 10-sinirli adam seksi oluyorsa en seksi pozlarımı trafikte veriyorum demektir... 11- geçen mideyi bozmuştum, aksilik bu ya, eve kendimi atana kadar çok karizmatik bir surat ifadem vardı..

cbilgen13

12- o halil sezai saçlı dingil serseriliğin dozunu aşsın, bak kel kafamla nasıl rahatsız olduğumu belli ediyorum.. demek ki neymiş halil sezai saçı çare değilmiş, kel adamdan başkasıda bu kadar gereksiz bir galeriye böyle uzun uzun yazmaz o da ayrı bir mevzu...

Görüş Bildir