"Hacıosmanoğlu'nun Hayatı Yalan"

 > -

Özkan Sümer, Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında Haber61'e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özkan Sümer, yaptığı açıklamada "İbrahim Hacıosmanoğlu 2010-2011 yılı şampiyon başkanına ödülü vermek lazım ifadesini kullanmış. O Dönemin başkanı Sadri Şener'i mahkemeye verip nasıl ödüllendirilmesini bekliyor anlamadım. Herhalde onun ödüllenme tarzı bu. Kendi de aynı şeyleri bekliyor, böyle insanları hırpalayıp aşağılamak bu tarzı bekliyor dedi.

Hacıosmanoğlu’na eleştirilerini sürdüren Sümer, "Şimdi şunu söyleyebilirim bir insan yanlışları haksızlıkları bir kısım aykırılıkları tahammül edilebilir ama utanmazlık dediğimiz şeyi var ise artık burada tahammül sınırları aşılmış demektir. Trabzonspor’u düşürdüğü bu durumdan utanması gerekirken iddialı mesajlar veriyor. Hacıosmanoğlu'na bu konuda destek verenlerde aynı suçun iştirakçısı olur. Onların da Trabzonspor’un ne olduğunu bilmedikleri göz önünde ifadesini kullandı.

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun hayatı ve söylemleri yalanlarla dolu diyen Sümer, Hacıosmanoğlu’nun şu ana kadar verdiği sözlerin hiçbirinin yerine gelmediğini biliyorum. Eğer verdiği bir sözü tutmuşsalar varsa hatırlatsınlar bizde saygı duyalım. Hayatını yalan üzerinde kurulmuş, Trabzonspor’u da hayatına uydurmaya çalışan bir anlayışı var.

İbrahim Hacıosmanoğlu’na verilen en iyi yönetici ödülünü de değerlendiren Sümer, kendini ödüle layık mı görecekti. Utanma duygusunu yitirmiş bir insan kalkıp ta hala bununla avunuyorsa ciddi bir şekilde düşünmek lazım. Onun durumunu yalnızca düşünmek değil Trabzonspor’un geldiği durumu düşünmek lazım. Kimlerin elinde nasıl bir anlayışla yönetildiği çok ciddi bir şekilde düşünülmesi lazım dedi.

Eurosport

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir