'Gönüller Bir Olsun Mesafe de Neymiş?' Dedirten Birbirinden Ünlü 10 Çift

6PAYLAŞIM

Bu içerikten sonra aralarında ayrılan olursa mesuliyet kabul etmiyoruz 😂

1. Emily Blunt ve John Krasinski

2008'de ilk görüşte birbirlerine aşık oldular. Yoğun çalışma programına sahip olan oyuncu çift, her şeye rağmen birbirlerine vakit ayırmaktan kendilerini alıkoymadılar. Şu an ise evli, mutlu ve 2 çocuklular.

2. Victoria ve David Beckham

Victoria ve David Beckham çiftini bilmeyenimiz yoktur. Aralarında geçen büyük aşk hikayesi çoğu kişi tarafından bilinse de verdikleri mücadeleyi herkes bilmiyor. David'in California'da, Victoria'nın ise Londra'da yaşaması, çiftin uzun yıllar uzak mesafe ilişkisi sürdürmesine neden oldu. Mesafe aşklarına engel olamadı ki 20 yıldır evli olup, aynı zamanda da 4 mükemmel çocuğa sahipler.

3. Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick

Evliliklerinde 22 yılı deviren Sarah ve Matthew çifti de uzak mesafe ilişkisine maruz kalan örnek çiftlerimizden. Yoğun iş temponları da eklenince, ilişkilerinin daha çok zorlaşması beklenirken aralarındaki bağ daha da sağlamlaşmıştır.

4. Vanessa Hudgens ve Austin Butler

Listeye göz gezdirdiğimizde, 7 yıllık ilişkileriyle bu çiftimizin daha toy olduğunu görüyoruz. Birbirlerine çok yakışan bu çiftimiz de uzak mesafeden yakınmış bir zamanlar. Ancak, aşkın hep üstün geldiğini görüyoruz.

5. Gwen Stefani ve Blake Shelton

2015'ten beri birlikte olan Gwen ve Blake, uzak mesafeye göğüs gererek uzun soluklu birliktelikleriyle örnek teşkil eden başka bir çiftimiz. Evlilik çanlarının da çaldığını duyar gibiyiz.

6. Nicole Kidman ve Keith Urban

Uzak mesafe ilişkilerinde birbirlerini göremeseler de telefonun başından ayrılmayan Nicole ve Keith çiftimiz, istenilince iki gönlün nasıl birleşeceğini herkese gösteren ender çiftlerimizden. Romantizm damarlarına işleyen Keith, yazdığı aşk mektuplarıyla ise mesafeleri ortadan kaldırmayı başarabilmiş diyoruz.

7. Ashley Graham ve Justin Ervin

Aşkın bir ucu Los Angeles, diğer ucu ise New York'ta olsa da 2010'dan bu yana birbirlerine bağlı olan bu çiftimiz, birlikteliklerinin meyveleri olan ilk çocuklarını dört gözle bekliyorlar.

8. Troian Bellisario ve Patrick J. Adams

Suits ve Pretty Little Liars dizilerinin 2 starı, yavaş ve emin adımlarla ilerleyen bu ilişkinin de starları olmaya başarabildi. Troian ilişkileri için "Mesafe ve zorluklar olsa da her şeye değdi çünkü birbirimize çok inaniyoruz." demiştir.

9. Meghan Markle ve Prince Harry

İlişkilerini resmileştirmeden önce uzak mesafe sorunuyla nasıl başa çıkacaklarını düşünen Kraliyet çiftimiz, 14 günden fazla ayrı kalmama kuralı koyarak uzun soluklu ilişkilerini devam ettirmeyi başarmışlardır.

10. Blake Lively ve Ryan Reynolds

Birbirlerini trollemeleriyle dikkat çeken ve sosyal medyada ilgi odağı olan Blake ve Ryan çifti, bir zamanlar yakın arkadaş olup evliliğe geçiş yapan çiftlerimizden. Uzun ilişlerinin sırlarını ise aynı projede çalışmamaları, evli ve çocuklu olmalarına rağmen birbirlerine "kanka" gibi davranmalarıymış.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dany

blake lively-ryan ve beckhamlar favorim diğerleri çok sıradan tipler..meghan-harry zaten külliyen itici, nicole kidman a da lafım yok o güzellikle yanında ki adam ne bileyim pöff..

noblesseraizel

Nasıl bir aşk olursa olsun "evlilik birkaç sene sonra 2 ev arkadaşından ibarettir" bu yüzden önce arkadaş olun.

bortubocek

Uzun ve mutlu evliliğin sırrı, insanın eşiyle sürekli bir arada olmaması ve mümkünse ayrı kıtalarda yaşamasıymış :))

Görüş Bildir