Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

“Game of Instagram Likes” Hayranlarının Bilmesi Gereken 8 Çok Mantıklı Like Nedeni

 > 
637PAYLAŞIM

Artık hayatımız sosyal medya. Türk insanının misafirperverliğinden kaynaklanıyor olması muhtemel bir sosyalliği olduğunu dünya aleme ispat etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz şüphesiz. Kimi Facebook’un pabucunu dama atalı hayli oldu, öte yandan ise "hashtag"lerle süslenen, çeşitli filtrelerle marine edilmiş görsellere acıkmış biçare insanımız Instagram’a bir sarıldı ki o kadar olur! Size yüksek etkileşim ipuçları veremesek de “canımın içi insanımız neden sizi tanısın veya tanımasın fotoğraflarınızı beğenir?” noktasında bizim de söyleyeceklerimiz var!

Beğenir çünkü naziktir...

Hangimiz lise arkadaşımızın fare yavrusundan hallice bebesini nezaketen beğenmedik çılgınlar gibi? Veya canımızdan çok sevmediğimiz iş arkadaşımızın bir başarısına bir like’ı çok görmedik?

Beğenir çünkü yeri geldiğinde yalakalık yapmayı bilir...

Patronu yurtdışına çıkıp, orada bizlerin rüyasında görmekten öteye geçemeyeceğini düşündüğü şeyleri yerken içerken #foodporn etiketiyle paylaştığında like basmayan bizden değildir!

Beğenir çünkü kedi, köpek ve bilumum hayvanata duyarlıdır...

Minik dostlarımızın o şapşirik fotoğraflarını beğenmemek olur mu? Olmaz…

Beğenir çünkü barış, dostluk, kardeşlik mühimdir...

Arkadaşlarının yüklediği fotoğrafları ada vapuru martısının simidi havada kaptığı gibi kapan kişi; bu gurur senin, övün bununla! Bu iki yüzlü dünya senin gibilerin like’larıyla silkelenip kendine gelecek…

Beğenir çünkü arada öyle yanlışlıklar olur...

Stalk ciddi bir eylemdir ve hata kabul etmez! Tontiş parmaklarınıza hakim olmak önemliyken Instagram’da görseli elinizle büyütemeyeceğinizi artık öğrenmiş olmalısınız :(

Beğenir çünkü stalkın sonu selamettir...

O kadar stalk ettiniz stalk eylediniz, sonunda karşılıklı takibi kazandınız! Hadi şimdi parmaklara kuvvet, bu başarınızı seri like ile taçlandırmayacaksınız da ne yapacaksınız?

Beğenir çünkü iade-i ziyaret kültürümüzde önemli bir yer tutar...

Şimdi gelmiş bir x kişisi en saçma fotoğrafınızı beğenmiş, ilk paylaşacağı fotoğrafı beğenmemek olur mu? Hatta bu kişi karşı cinsse eyleminizi bir de yorumla süsleyerek mevzuyu bir adım ilerletmek bile mümkün…

Beğenir çünkü düğünde altın takamadı...

Yeni evli fotoğrafları apayrı bir konu, oraya ayrıca değineceğiz ama şurada anlaşalım: Evlenme teklifi, söz, nişan, düğün, sünnet ve muhtelif özel günlere ait fotoğraflar gözleri kapalı beğenilir! Bugün onlara, yarın size sonuçta…

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir