Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Fazla Seksi' Olduğu Gerekçesiyle 1 Yıl Boyunca Kamera Karşısına Geçmesi Yasaklanan Oyuncu

-
Abone ol

Rol aldığı filmlerde öpüşen ve erotik filmlerde yer alan onca oyuncu varken verilen bu karar en başta Denny'yi ve gören herkesi şaşırtmış durumda.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/3426028/ca...

Pek çok filmde rol alan Kamboçyalı aktris Denny Kwan'ın yeni filmlerde yer alması, "fazla seksi" olduğu gerekçesiyle yasaklandı.

Bakanlığa sorarsanız 24 yaşındaki kadın oyuncu iş ahlakını ihlal ediyor.

Bakanlığa sorarsanız 24 yaşındaki kadın oyuncu iş ahlakını ihlal ediyor.
Bakanlığa sorarsanız 24 yaşındaki kadın oyuncu iş ahlakını ihlal ediyor.

🤔🤔🤔

Yer aldığı filmlerde öpüşen ve erotik filmlerde yer alan onca oyuncu varken verilen bu karar en başta Denny'yi ve gören herkesi şaşırtmış durumda tabii...

Şimdilik, Facebook'ta 300 bin takipçisi olan bu güzel hanımefendinin paylaştığı fotoğraflardan başka akla gelen bir sebep yok.

"Nasıl istersem öyle giyinmek benim hakkım ve bunu biliyorum ancak bizim kültürümüz, Kamboçyalı insanlar bunu kabul edemiyor."

Bakanlığa göre ise mesleki ahlak kurallarının amacı; sanatın, kültürün, geleneklerin ve millet kimliğinin muhafaza edilmesine ve olumsuz etkilerden korunmasına hizmet etmek.

Bu şartlara bakılırsa, Denny Kwan'ın önümüzdeki 12 ay boyunca kamera karşısına geçmesi mümkün değil.

Genç kadına getirilen bu mesleki yasak ve yapılan haksızlık özgürlük ve kadın dayanışma grupları için de büyük bir hakaret. Cinsiyet eşitliği toplulukları da bakanlık kararını hem yasal hem de etik açıdan şiddetle eleştiriyor.

Aslında bu tuhaf kararda hem bir ayrımcılık hem bir cinsiyetçilik hem de bir adaletsizlik olduğu gün gibi ortada.

Ancak Kamboçya'daki kadından sorumlu Bakan şöyle diyor: "Denny Kwan ne isterse onu giyme hakkına sahip değil. Kültürümüz açısından dikkatli olması gerekiyor."

Denny Hanım'ın son kararı ise önümüzdeki yıl içinde seksi olmaktan vazgeçmekmiş.

Hadi hayırlısı! 🤗

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Yeminle trans gibi.

spectrum

1 yıllık reklam

soldanyazar

şu saçma salak yorumlara bak yok orası silikon yok burası bilmem ne. arkadaşlar asıl sorunumuz insanların özgürlüklerinin kısıtlanması. O kadın ister dudağına silikon yaptırır ister poposuna isterse kulak memesine. seksi ya da değil herhangi bir nedenden dolayı bu kadının elinden alınan bir hak var. açıklama ise ; ahlaki kurallara uygun değil'miş. kim koyuyor bu kuralları ağızından salyalar akan devlet büyükleri mi?

lividarius

tek mantıklı yorum.Bu sitede yorumların bence editör onayı olmadan yayınlanmaması gerekiyor.Zira bu kadar sığ düşünen insan görmek üzücü

gamze.tuncer

Silikonlarını çıkarsa hiçbir numarası kalmaz zaten, seksi olmamak için fazla çabalamasına gerek yok.

kusursuzlugunkusuru

Giyinse gayet sıradan.

Görüş Bildir