'Evleneceğiniz İnsanı Nasıl Anladınız?' Sorusuna Gelen Kulağınıza Küpe Yapmanız Gereken Yanıtlar

48PAYLAŞIM

Hazır evlilik sezonu açılmışken arkadaşları dinleyelim.

Şu sıralar Instagram hesaplarımıza giriş yaptığımızda evlenen ya da nişanlanan tanıdıklarımızın paylaşımlarına denk geliyoruz. Onlar için bir yandan sevinirken diğer yandan da 'Nasıl evleniyorlar yahu?' sorusunu sormadan da geçemiyoruz. Soruyoruz çünkü evlenmek zor iş.

Maddi anlamda bir zorluktan bahsetmiyorum. Evlenme kararının verildiği ve hayat arkadaşının "O" olduğuna inandığın süreçten bahsediyorum çünkü gerçekten bu kararı vermek hem cesaret işi hem de biraz yorucu.

Twitter'dan yazar Mehmet Ali Yıldız da bu işin sırrını sormuş takipçilerine.

@KitapGecidi

Bu işin sırrını çözdüğüne inanan insanlardan da birçok cevap almış.

Siz bu yazılanlara katılıyor musunuz? Evli ya da nişanlı arkadaşlarımız bi' yoruma gelsinler de bizi bilgilendirsinler...🤩

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gercekmibu

7 yıl boyunca sevgili kaldık. Onu ilk gördüğümde yaşadığım hissiyatı tarifleyemem. Şimdi mi? 2 yıldır evliyiz ve ellerinizden öper dünyalar tatlısı kızımız oldu. Evlilik; doğru insanla dünyanın en güzel adımların biridir. Doğru insanı bulabilmeniz dileğiyle..

kenodeno

Gece bardayız,bizi tanıştıran ortak arkadaş diyor ki "nolur dur bekle,gitme seni biriyle tanıştıracağım" beklemeye başladım nasıl sinir oldum anlatamam sabah 7de iş var gitmem şart. Neyse biz tanıştık. Ve ben bir kadın olarak 2. haftanın sonunda, Kaleiçinde sokağın orta yerinde ,bağıra bağıra evlenme teklifi etmiştim. Alkış kıyamet millet cesaretimden öpüyor beni :D 10 yıl oluyor.. Ah bea ne güzel günlerdi.. Şimdi barı bırak sokağa çıkmak yasak gece.

ocreatus

Herkes karambole evlenio amk, mantığı yöntemi idrak gerektiren bişi olsa bu kadar boşanan olmazdı.

mustafa.korkmaz

Anladım anlamasına da işlerim hayallerime göre çok küçüktü bekleyemedi kendisi.. En çok benim istediğimi bilmeden çocuk yapmak istiyorum ben diye ayrıldı gitti annemi yeni kaybetmiştim. Şimdi birinin kapaması olarak evli erkekle beraber. Olsun onun işler bi’milyon rahattır çocuk da yapamıyor ama para sayıyordur. Mutlu olsun başka bir şey istemem. Neyse ne diyordum

tembelreis

Herkes farkında olmadan kendi patolojisini besleyen kişiye aşık olur. Bunu aşıkken okuyorsanız hsstr dersiniz boşanmak arefesinde evlilik danışmanındayken bana hak verirsiniz :) Merak edenler evlenmeden önce “şema kimyası” ve “bağlanma stilleri” üzerine okuyabilir ya da youtube’dan psikoloji kanallarından bilgi alabilir.

Görüş Bildir