Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Erkeklerle Geziyordu, Rahatsız Oldum' Dedi: Adana'da Bir Baba Kızını Uyurken Av Tüfeğiyle Vurdu

 > -

Geçtiğimiz günlerde kızı uyuduğu sırada tüfekle öldüren daha sonra da ilaç içerek intihara teşebbüs eden Kadir Tatar, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

'Yanlışlıkla Tuğçe'yi vurdum' dedi.

Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Tavşantepe Mahallesi'nde gerçekleşen olayda, Kadir Tatar, 18 yaşındaki kızı Tuğçe Tatar'ı pompalı tüfekle vurarak öldürdü. Kızını vuran baba Kadir Tatar, daha sonra gece geç saatlerde oğlunu arayarak kızını 'yanlışlıkla' vurduğunu ve kendisinin de ilaç içtiğini söyledi.

Oğlunun ihbarı üzerine yakalandı

İddialara göre, Kadir Tatar'ın oğlu, babasının kendisini aramasından sonra polis ekiplerine ihbarda bulundu. Gelen ihbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, kapıyı açması için Kadir Tatar'a çağrıda bulundu.Çağrıların cevapsız kalmasıyla kapıyı kırarak içeri giren polis ekipleri, 18 yaşındaki Tuğçe Tatar'ı vurulmuş şekilde bulurken baba Kadir Tatar'ı da gözaltına aldı.

"Alkol alıp, erkeklerle geziyordu. Uyardım dinlemedi"

DHA'nın aktardığına göre, gözaltına alınan baba Kadir Tatar, Sulh Hukuk Mahkemesi'ne çıkarıldı.

Kadir Tatar, kızının alkol içip erkeklerle gezdiğini ifade ederken, kızını uyardığını daha sonra da rahatsız olduğunu bu nedenle öldürdüğünü belirtti. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Kadir Tatar, Kozan Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Adana Adli Tıp Kurumu'nda otopsi işlemleri yapılan Tuğçe Tatar'ın cenazesi gözyaşları eşliğinde toprağa verildi.

Yaptığı paylaşımlarla babasına serzenişte bulunduğu ortaya çıktı.

"Bir baba üzer mi evladını, kırar mı?"

Tuğçe Tatar, yaptığı paylaşımda şöyle yazdı: 

"Bir baba üzer mi evladını, kırar mı? Gözünün içine baka baka yalan söyler mi bir baba? Hem de nasıl. Hem de tüm duygularını tek tek ezer bir baba. Ve ona rağmen ayakta kalmaya çalışırsın, onun gibi olmamaya çalışırsın, kendini parçalarsın belki bir şeyler yoluna girer diye. Ama hiçbir şey yoluna girmez. Ve baban varmış gibi hissetmezsin hiçbir zaman. Bir şeyler paylaşabileceğin bir baba figürün hiç olmaz."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir