"En Saçma Dayağı Neden Yediniz?" Sorusuna Gelen Acı Ama Komik 27 Cevap

4.3bPAYLAŞIM

Yusuf. isimli Twitter kullanıcısı takipçilerine, "En saçma dayağı neden yediniz?" diye sordu ve biz de bu soruya gelen cevapları sizin için derledik. 

Keyifli okumalar!

Yusuf'un sorduğu soru ve gelen cevaplar.👇

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

Son olarak, özellikle aile içinde yaşanan şiddet hikayeleri bizlere komik geliyor olup, mizahi bir yönle ele alınsa da; aslında çocuklar için büyük travmalar yaratabiliyor.

Ayrıca çocuklarımızın hakları olduğunu da unutmayalım! 😇

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efeefekan

okul boyunca bir iki sıra dayağında mecburiyetten elime sopa cetvel falan yedim ama öyle ayrıntılı tek başıma bana özel dayak olmadı... sadece ve sadece ortaokulda bütün sınıflar sırayla okula girerdi ya , bizden bir alt sınıf bizden önce girince öğretmenim sıra bizdeydi dedim naif bi sesle, ortaokuldayım a.k 1 metre boy ancak, 2 metrelik o dev gibi adam bana bi girişti, bak hala tüylerim diken diken oluyo o........................ pu çocuğuna...

viyol10sel

5 yıl boyunca ilkokulda sınıf başkanıydım her gün konuşanlar akıllı durmayanlar benim yüzümden dayak yiyordu bir gün kimseyi yazmadim hoca ne bu gürültü dedi isim yazmadığımı görünce de beni güzelce bi patakladı :)) Ulan 5 sene sana başkanlık yaptım nasıl kıydın bana :)) Daha da kötüsü başka bir gün 3 arkadaş tenefüste dolaşırken arkadaşlarımdan biri öğretmenlerden birinin arabasının antenini havaya kaldırdı biz de diger arkadaşımla düzelttik. Nöbetçi öğretmen topu topu 5-10 saniye süren bu olayin sadece sonunu gördüğü icin dayağı biz yedik. Ama o günleri düşününce bile mutlu oluyorum 90'lar ne büyük bir sevda...

bbbbb

Allah affetsin güldüm. Şiddete karşıyım ama böyle saçma sebeplerden dayak atma olayı bizim ülkemizde çok yaygın. Mesela ben bir gün anneannemlerin damına çıkıp demire takılıp kolumun üstüne düşmüştüm. Kolum incinmişti. Annem beni dövmüştü hadi aşağı düşseydim diye. Motor çarptı, kamyon çarpıyordu vs. o yüzden dayak yedim olaylarının sebebi bu. Yani hadi başına daha fazlası gelirse diye korkmaktan.

mzcool85

fi tarihi... ilk ğoretim yıllarında beslenme çantasına konulan zeytinleri yemezdim. sürekli üzerimde zeytin yeme baskısı vardı..yaş 27 oldu hala yemiyorum . her neyse fi tarihine dönersek zeytinler çöp kutusuna atmak yerine ne hikmetse evdeki en büyük saksının toprağına gömerdim.. (fantazi işte) saksıdaki zeytinler filizlenmeye başlayınca valode durumu farkediyor bana bir beş kardeş sallıyor aman aman ama üç parmağının izi çıkmıştı yüzüme :)) iyide oldu olayı duygu sömürüsüne çevirdim. falan bir daha zeytin yemem için ısrar edilmedi. ama nasıl toktasa hala aklımda. bazen valide hanima diyorum mübarek ne el var sende ..

suspicious

ablamla kız kardeşimin yaptığı bi şey yüzünden babam beni dövmüştü, kız çocuuna el kalkmaz mantığıyla sanırım.

Görüş Bildir