Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Emre Belözoğlu ile ilgilenmiyoruz"

-

"Emre Belözoğlu ile ilgilenmiyoruz"

"Emre Belözoğlu ile ilgilenmiyoruz"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TNT ekranlarında soruları cevapladı.
İşte Orman'ın TNT ekranlarında yaptığı açıklamalar;
-"ZOR DÖNEMDE GÖREVE GELDİK"-
Beşiktaş'ta sıkıntılı ve ani bir seçim ortamında göreve geldiklerini belirten Orman, "Zor tabloyla göreve geldik ama başarılı olacağız. Mali Gene Kurula gideceğiz. Beşiktaş'ın şuan bütçesi yok. Şuanda Beşiktaş'ın bir bütçesi olmadığı için Dernekler Kanununa göre senelik bütçenin 12/1'ni harcıyoruz. Dernekler Kanuna göre bunu düzenlememiz gerke ve Genele Kurul'a bu yüzden gitmeliyiz. 2004 aday olduğum dönemden bazı arkadaşlarımı ekbime aldım. Para konularında bizlere yardımcı olacak bazı kişileri listeme aldım" dedi.
-"QUARESMA İHTARNAME GÖNDERDİ"-
Kulübe geldikleri ilk gün Quaresma sorunuyla karşılaştıklarını belirten Orman, "Bugün itibariyle ona olan ödemelerimizi yaptık ve menajeriyle görüştük sıkıntımız kalmadı. Nihat ile de sıkıntı oluşmuş ama biz sorunu çözeriz. Çünkü Nihat bizim çocuğumuzdur sıkıntıyı aşarız."
-"BEN DİSİPLİNSİZ HAREKETLERİ TASVİP ETMEM"-
Bugün karşılaşmada kart gören oyuncularla ilgili de konuşan Orman, "Ben disiplinsiz hareketleri tasvip etmem. Bunlar profesyonel futbolcular. Para alamadığı zaman bunu konu eden oyuncular saha içerisinde bu profesyonelliğini gösterecekler. Bizim oyuncularımız pahalı oyuncular. Çünkü ona değer oldukları için bizde oynuyorlar. Eğer böyle bir hata yapıyorlarsa bedellerini ödeyecekler. Almeida'nın yediği kırmızı kartı tasvip etmiyorum" dedi.
-"KÜÇÜLME SÖZÜNÜ DİKKAT ÇEKMEK İÇİN SÖYLEDİM"-
Beşiktaş Kulübü'nde seçim deönem, herkes "küçülme" sözlerimi yanlış anladı diyen Orman, "Beşiktaş belli gelir-gider dengesi olan bir kulüp ve esasında küçükmek kelimesini Mali Kurul'da bilerek isteyerek söyledim. Bunun manasının herkeste şok etkisi yaratması gerektiği için söyledim. Beşiktaş'ın son 8 senedir her sene gelirinden çok gideri var. Önünüzdeki bütün gelirleri Beşiktaş harcamayacak. Bundan sonra geliri ne kadarsa o kadarını harcayacak. Bundan küçülmek ifadesini ben kullandım. Ana amaç küçülmekten kasıt sporsal ve vizyonsel küçülmek değildi. Bizim şampiyon olduğumuz dönemden 2 misli daha pahalı bir kadromuz var. Bugün elde ettiğimiz sonuç ortada" dedi.
-"BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NDE HERKES PARASINI ALIR"-
Oyuncuların paralarını alamadıkları için işlerine küsme lüksleri yok diyen Orman, "Oyuncu ben paramı alamadım diyor. Beşiktaş kulübünden parasını alamayan tek bir futbolcu yok. Beşiktaş'ta Boluspor'a elenmeyecek. Onunda mazereti para olamaz. Oyuncu ben paramı alamadım diyor. Beşiktaş kulübünden parasını alamayan tek bir futbolcu yok. Beşiktaş'ta Boluspor'a elenmeyecek. Onunda mazereti para olamaz. Bizim görevimiz yönetici olarak zamanında planladığımız şekilde oyuncularımızın haricinde bütün tedarikçilerimizin sözümüzde ve zamanında faturalarını ödemektir. Biz ciddi bir müesseseyiz. Türkiye'nin en önemli camiasıyız. Bizim ağzımızdan çıkan sözü yerine getirmeliyiz. Biz ciddi bir müessesiyiz ve 1903'ten beri devam eden bir kültürü devam ettiriyoruz"dedi.
-"BEŞİKTAŞ'TA GEÇMİŞE DÖNÜK HESAPLARI İNCELEME KARARI ALDIK"-
Beşiktaş'ta 2004'ten bugüne kadar gelen süreçteki hesapları incelemek istediklerini belirten Orman, "Şuanda Mali Genel Kurula giderken ne kadar borcumuz olduğunu bilmeliyiz. Geçmiş yönetimin bize bırakmış olduğu 500 Milyon TL borcu olduğu söyleniyor. Bize göre daha fazlaydı. Şirket 2000 senesinden Süleyman Seba'nın bıraktığı 2004'te Serdar Bilgili tarafından bıraktığı borcu ve 2012 'deki borcu inceletip kamuoyuna koymayı düşünüyoruz. Biz kin ve nefret içerisinde değiliz. Ortadaki dedikoduların kalkması için bu araştırmayı yaptırmalıyız. Ben 2004'ten bugüne kadar gelen bütün hesapları inceleteceğiz" dedi.
-"GELDİĞİMİZDE CARVALHAL'İ GÖNDERMEK GİBİ BİR NİYETİMİZ YOKTU"-
Yönetim Kurulu kararıyla Carvalhal'in görevine son verdiklerini söyleyen Orman, "Alınan son mağlubiyetin ardından Carvalhal'i gönderme kararı aldık. Yönetim kurulunun gündemine getirdim ve herkesin fikirleri ile Carlos hocayı gönderdik. Beşiktaş'a yakışan şekilde uğurladık. Hocamız çok düzgün bir insan. Tabii ki bazı başarısızlıkların bedelini birilerinin ödemesi gerekir. Yöneticilik mazeret uyydurma sanatı değildir. Bizler duygusal işler yapmıyoruz. Paradan ve ücretinden bahsediyoruz. Özellikle Kuzey Avrupa geçtiğimizde kulüp başkanı ve yöneticisini kimse tanımaz. Oradakiler yalnız kalmıyorda bizdekiler mi yalnız kalıyor. Yöneticilik çözüm bulma sanatıdır. Mazeret bulmak yöneticinin işi değildir. Hocamızın söyledikleri doğru şeyler değil. Yöneticilik çözüm bulma işidir" dedi.
-"CARVALHAL - QUARESMA KAVGASINDA HOCAMIZIN YANINDA OLURDUK"-
Beşiktaş'ta yaşanan Carvalhal - Quaresma gerilimine de değinen Orman, "Carvalhal ve Quaresma'nın kavgasında kesin olan tek şey hocanın arkasında durmamız olurdu. Oranın yöneticisi odur. Hocada kendini saydırmak zorunda. Kendisini saydıramazsa buda yöneticilik zaafiyetidir" dedi.
-"TAYFUR HOCA BAŞARILI OLACAKTIR, BİZ ONA SADECE HAKKI OLAN GÖREVİ VERDİK"-
Carvalhal'in olağanüstü şartlarda göreve geldiğini belirten Orman, "Tayfur hoca benim takımımın teknik direktörüdür. Kendisi karakter olarak acayip derecede beğendiğim bir insan. Kendisini çok severim. Az ve öz konuşur. Fakat Beşiktaş Kulübüde önemli bir camia. Kendisi şansız bir dönem yaşadı. Ona sahip çıkmamız gerekiyordu. Bu takımı en iyi bilende kendisiydi. Carlos yardımcısı olarak gelmişti. Tayfur ile bu sene ve önümüzdeki sezon için sözleşmemiz var. Şuandaki niyetimiz budur" dedi.
-"TAYFIR HOCA İLE TRANSFER KONULARINI KONUŞMADIK"-
Beşiktaş'ta futbol komitesindeki arkadaşlarıyla Tayfur hocanın şuan için transfer konusunda görüşme olmadığını belirten Orman, "Tayfur hoca bize her hangi bir liste vermedi. Tayfur hoca ile hayırlı olsun haricinde hiç bir görüşme yapmadım. Futbol komitesindeki arkadaşlarımız çok düzgün arkadaşlar. Ben çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Bizim yönetimim kurulumuza gelen bir transfer yok" dedi.
-"EMRE BELÖZOĞLU TRANSFERİ GERÇEK DEĞİL"-
Transferde ismi geçen oyuncularla ilgili de konuşan Orman, "Emre Belezoğlu transferi kesinlikle yalandır. Yasin Öztekin hakkında oluşmuş bir şey yoktur. Bununla alakalı açıklama yapma gereği yok. Ben oyuncunun ismi ile ilgilenmem" dedi.
-"QUARESMA BİZİM KONTRATLI OYUNCUMUZ"-
Takımda Quresma'yla ilgili nasıl bir tasarruf da bulunacaklarına da değinen Orman, "Quaresma Beşiktaş futbol takımın çok önemli futbolcusu. Önümüzde Süper Final var. Bizde kontratı olan bir futbolcumuz. Hocamızın vereceği karara göre hareket edeceğiz. Beşiktaş'ta her şeyden önemlisi hakeden futbolcular olacak. Beşiktaş'ta alnının terini sahaya yansıtan olacak. Beşiktaş'ta alnının terini sahaya yansıtan olacak. Benim takımımım oyuncularının hepsi benim için değerli. Ben bir yarış içerisindeyim. Süper Final'de sonuç gelmeden maç ve oyuncu ile alakalı yorum yapılmasını doğru bulmuyorum" dedi.
-"SÜPER FİNAL'DE TAYFUR HOCA BAŞARILI OLACAKTIR"-
Önlerinde 6 maçlık bir Süper Final uygulaması olduğunu ve Tayfur Hoca'nın da başarılı olacağını yineleyen Orman, "Tayfur hocanın Süper Final'de iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Ben Tayfur'a çok güveniyorum. Beşiktaş başkanı olarak değil bir spor sever olarak onun gibi insanların futbolda yer almasını çok isterim" dedi.
-"FERNANDES SEMPATİ DUYDUĞUM BİR İSİM"-
Takımda beğendiği oyunculardan birinin de Fernandes olduğunu belirten Orman, " Fernandes'e karşı şahsi bir sempatim var. Ancak ben duygularıma göre hareket edebileceğim makamda değilim. Duygularım tabii ki var. Ancak ben hissi karar vermem. Beşiktaş'ın menfaati doğrultusunda karar veririm. Eski yönetimiz 2 milyon Dolar'a Fernandes'i Beşiktaş'a katması büyük iştir. Kendilerini tebrik ederim. Bunuda söylemeden geçemem. Fernandes çok kaliteli ve iyi bir transfer. Ben herşeyden taviz veririm ama disiplinsizliğe taviz veremem" dedi.
-"TWİTTER HESABIM YOK"-
Seçim dönemi twitter hesabı açtıklarını fakat sonra kapattıklarını belirten Orman, "Twitter'da seçim zamanı bir hesap açmıştık. Daha sonra kapadık. Şuanda aktif bir Twitter adresim yok" dedi.
-"ESKİ OYUNCULARI GERİ ALMAK PRENSİBİM DEĞİL"-
Prensip olarak eski oyuncuları geri getirme gibi bir düşüncesi olmadığını söyleyen Orman, "Eski oyuncuları geri alma gibi bir prensibim yok. Bobo'ya o döneme ait iyi teklifler yapıldı. Onlarda uyanıklık yapıp fiyat arttırmaya gittiler. Beşiktaş'ın ekmeğini yiyenler Beşiktaş'a ihanet etmeyecekler. Bobo Beşiktaş'a gelmeden önce ufacıktı. Daha sonra uyanıklığa gitti. Bunları yapmamalıydı" dedi.
-"MENDES İLE TANIŞTIK VE FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPTIK"-
Menajer Mendes ile görüşmek ve tanışmak istediği için yurtdışına gittiğini belirten Orman, "Mendes'in Beşiktaş'ta 7 tane oyuncusu var. Benimde önemli oyuncularımın menajeri. Kendisini hayatımda hiç tanımadım. Kendisi ile tanışmam kadar normal bir şey yok. Beşiktaş'ın menfaati gereğince hareket ederim. Benim çok önemli ücretler ödediğim oyuncularımın menajeri ile tanıştım. Kendisi ile fikir alış verişinde bulunduk. Bu konuda çok fazla detaya girmem. Ben hiç yalan konuşmam ama her doğruyuda paylaşmam. Bazı şeyler yapıldıktan sonra doğrudur. Bu konuda somut hamleler olmadan yorum yapmak istiyorum. Kendisi çok akıllı ve düzgün bir insan. M.United'ta 5, R.Madrid'de 6 tane oyuncusu olan çok önemli bir isim. Türkiye'den de sadece Beşiktaş ile çalışıyor. Kendi duruşumu ona anlattığımı düşünüyorum. Onunda duruşunu algıladım. Artık bir birimizi tanımaya başladık. Gayet iyi mesajlar verdik ve aldık" dedi.
-"İNÖNÜ STADI İLE GURUR DUYUYORUM VE STADIMIZI KESİNLİKLE YENİLEYECEĞİZ"-
Beşiktaş'ın modern bir stada kavuşturulmaası için uğraştıklarını söyleyen Orman, "Beşiktaş halkın takımı. Türkiye'nin en önemli ve en eski camiasıdır. İnönü Stadının bize ait olduğundan dolayı gurur duyduğum bir yapıdır. Hiç bir açıdan çağa ayak uyduramıyor. Beşiktaş Kulübünün bir alışveriş merkezi yapma misyoonu yooktur. Beşiktaş'ın çağdaş bir stad yapma gereği vardır. Stadın her yerinde sıkıntı var. Bizlerde bu dokuyu bozmayacak oraya uygun bir stad yapmak istiyoruz. Bunun haricinde oraya alışveriş merkezi yapma gibi bir niyetimiz yoktur. Eğer gaberi aşmazsa kapasitemizi kazarak büyütmek istiyoruz. Beşiktaş halkı rahatsız edecek bir projenin içerisinde olmaz. En azından benim yönettiğim kulüpte olmaz. Sayın Kültür Bakınımız çok beyefendi bir isimdir. Bizimde bakanımızdır. Beşiktaş Kamu yararına bir dernek ve karşımızda kamu var. Sayın Bakanımızı seviyoruz oda bizi sever. Bu işi çözeriz. Her şeyi yıkıp yeni bir stad yapma planımız var. Kendisi ile bir defa telefonda konuştuk ve başarı diledi. Bende saygılarımı ilettim. Ben Türkiye Cumhuriyetinin önemli bir isminin taraftarlarımız ile kavga etmesi beni rahatsız eder. Bu sorunu çözeceğiz. Spor Bakanımızda çok değerli bir devlet adamıdır. Şahsi bir vatandaş olarakta geleceğini çok parlak görüyorum. Başbakan ile de görüşeceğim. Kendisi bizim için bir şanstır. Bize stat konusunda yardımcı olacağını düşünüyorum. Yarın sayın Başbakanımızla Çin'e gidiyoruz. Başbakanımızın sporun içerisinden gelmesi çok büyük bir şanstır. Başbakınımıza fikirlerimizi anlatıp, desteğimizi isteceğiz. Türkiye'yi Avrupa'da en iyi temsil eden kulüplerin başında geliyoruz. Bizimde bunu istemeye hakkımız var" dedi.
-"HÜSNÜ GÜRELİ VE İBRAHİM ALTINSAY'DAN YARARLANMAK İSTİYORUZ"-
Beşiktaş'ın önemli isimlerinden yararlanmak istediklerini söyleyen Orman, "İbrahim Altınsay çok doludur. Futbolu iyi bilir. Kendisi ile 2004 senesinde beraber liste yaptık. Bu dönemde de kendisi ile çok çalışmak istedim ama olmadı. Yönetim Kurulu listesinde olmaması beraber çalışmayacağız anlamına gelmez. Biz kendisi ile devamlı görüşürüz. Beşiktaş'ın içerisinde olmasını istiyoruz. Hüsnü Güreli kulüpte beni ziyarete gelerek Beşiktaş'ı konuştuk. Tavsiyelerini dinledik. Destek olacağını söyledi. İyi Beşiktaşlıların bize destek çıkmaları hoşuma gidiyor. Ben herkes ile iyi diyalog içerisindeyim. Beşiktaş Kulübünün değerlerine sahip çıkmalıyım. Değerler öne çıktığında camia yükselir. Onar bana gerekli saygı gösteriyor bende onları öne çıkarmalıyız. Hüsnü Güreli ve Altınsay'dan yararlanmak istiyoruz" dedi.
-"KOMBİNELERDE ADİL BİR DÜZENLEME YAPACAĞIZ"-
Beşiktaş'ın diğer kulüplere göre kombine fiyatlarında pahalı olabildiğini söyleyen Orman, "Kombinelerde seneye bazı bölgelerde rakiplerimizden pahalıyız. Ancak adil bir düzenleme yapacağız. VİP ve Numaralı fiyatları artabilir, diğerleri ucuzlayabilir" dedi.
-"BURSASPOR İLE ARAMIZDAKİ SORUNU ÇÖZERİZ"-
Beşiktaş'ın Bursaspor ile geçmişten gelen sıkıntılarını halledeceklerini umduğunu söyleyen Orman, "Bursaspor ile aramızdaki sorunu çözeceğimize inanıyorum. Geçen sene sayın Vali'mi yanlış yönlendirdiler. Artık bazı şeyler geride kalmalı. Bize yakışmıyor. Bu fotoğraflar hiç bir futbolsevere yakışmıyor. Bu konuda bana düşen her göreve hazırım. Karşımda Bursaspor yönetiminden bir teklif geldiğinde bu sorunu çözebilir. İbrahim Yazıcı gelir bizi ziyaret eder. Bunlar güzel şeyler. Bizlerde onları ziyaret ederiz. Herşeyde en önemli şey niyettir" dedi.
-"YILDIRIM DEMİRÖREN İLE BEŞİKTAŞ'A BAKIŞ AÇIMIZ FARKLI"-
Beşiktaş'ın eski başkanı Yıldırım Demirörenîn iyi bir arkadaşı olduğunu söyleyen Orman, "Yıldırım Demirören benim eski arkadaşımdır. Kendisinide çok severim. Demirören ile ayrı düştüğümüz tek konu Beşiktaş'a bakış açılarımızdır. Ben hayatımda hep tırmalayarak bir yerlere gelmiş bir insanım. Demirören ise futbolun daha popüler olduğunu ve popülerliliği seviyor. Ben Beşiktaş çizgisinin benim olduğum çizgiye daha çok yakıştığını düşünürüm. Demirören iyi bir Beşiktaşlı ve iyi bir arkadaşdır. Kendisi ile de başkanlığımı açıkladıktan sonra konuştuk. Hayırlı olsun dedi. Özellikle şu görevden sonra bu sorumluluk üzerimde dahada artmıştır. Araba kullanırken çok kavga ederim. Ben Beşiktaş'ın menfaatti doğrultusunda herkesle kavga ederim" dedi.
-"BENİ HAKEM ELEŞTİRİRKEN GÖRMEYECEKSİNİZ"-
Olası hakem hataları sonrası konuşan bir başkan olmayacağını belirten Orman, "Oynanan karşılaşmaların ardından hakemler hakkında yorum yapmam. Beşiktaş başkanlık mevkiinin bu tür konularda olmasını doğru bulmuyorum. Bununla ilgili yöneticilerimiz gerekli açıklamalar yapar" dedi.
-"BEŞİKTAŞ BAŞKANLIĞI BENİM İÇİN HAYATTAKİ EN ÖNEMLİ BİR KONUMDUR"-
Beşiktaş Başkanı olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Orman, "Benim için hayattaki en önemli konumda oturuyorum. Ben hayatımın en önemli ve en mutlu yerindeyim. Çok büyük keyif alıyorum. İnşallah önümüzdeki süreci iyi yöneteceğiz. Beşiktaşlılar ile iyi kaynaşacağız. Bu olduğum makamın üzerine benim için makam yok" dedi.
-"UEFA KRİTERLERİNE GÖRE OYUNCULARINIZA BORÇLU OLMAMALISINIZ"-
Oyunculardan aldıklarını kulübün kendilerine borcu olmadığına dair toplanan kağıtlara da değinen Orman, "Uefa'nın kararlarına göre her senenin sonunda vergi borcunuzun olmadığı ve futbolcuların borcu olmadığını TFF'ye bildiriyorsunuz. Biz 26 Mart'ta kongrenin ardından 28 Mart'ta da mazbatımızı aldık. 31 Mart'a kadarda bu kağıtların toplanması gerekiyordu. Göreve başladığımız zamandan dolayı bunları yapmamız çok zor. Arkadaşlarımız sırasıyla bu kağıtları alıyoruz" dedi.
-"BEN HER ŞEYİN YERLİSİNİ SEVERİM"-
Yerli hoca ve oyunculara daha fazla sempati duyduğunu söyleyen Orman, "Ben her şeyin yerlisini severim. Yerli oyuncuya daha çok sempatim vardır. Ancak her şeyin özünde iyiye sempatim vardır. Yerli hocalarada daha sempatik bakarım" dedi.
-"ALTYAPIMIZA GERKEN ÖNEMİ VERECEĞİZ"-
Beşiktaş'ta altyapının yeniden canlandırılacağını söyleyen Orman, "Altyapımıza önem verip, sahip çıkacağız. Onunla alakalı planlarımız var. Hemen 5-6 futbolcu gelecek diye bakılmasın. Biraz zaman gerekir. Bir çok kulübün altyapı tesislerini gezmişimdir. Altyapı illa ki 100% kendiniz yetiştireceksiniz diye şartımız yok. Yerli, yabancı olabilir" dedi.
-"KARTAL YUVALARININ SAYILARI ARTACAK"-
Türkiye'nin her yerinde yaygın olarak Beşiktaş ürünlerinin bulunabilmesini sağlamak istediklerini söyeleyen Orman, "Kartal Yuvalarında ürünlerimiz artacak. Çok daha iyi ve yaygın olacağız. Metin Albayrak gibi çok başarılı bir yöneticimiz var. Ona güveniyorumTaraftar kartı sistemimizde puan sistemi olacak" dedi.
-"STADIMIZI YIKARSAK EN AVANTAJLI YERDE MAÇLARIMIZI YAPARIZ"-
Beşiktaş'ın İnönü'yü yıkması halinde en uygun olduğu yerde maçlarını oynayacağını söyleyen Orman, "Benim en çok istediğim şey toplumla barışık, Beşiktaşlılarında beğeneceği bir stad yapmak istiyorum. Stad projeleri beni çok heyecanlandırır. Ümraniye Tesislerinde çok emeğim vardır. Şimdi artık konuşmak değil icraat zamanı. Stadı yıkmamız halinde bizim için neresi avantajlıysa orada oynarız" dedi.
-"TRANSFERİ HOCANIN VERDİĞİ LİSTEYE GÖRE YAPMAYIZ"-
Transfer sürecinde nasıl hareket edeceklerine değinen Orman, "Teknik Direktör bize liste verecek. Bizimde izleme ekibimiz ayriyetten o mevkilerde oyuncular bakacak. Bizim futbol direktörümüz hangi oyuncular üzerinde hoca ile aynı fikirde olursa . Hocanın verdiği listeyi transfer etmeyiz. Biz hocanın fikrini dikkate alırız. Hocaların ne olacağı belli değildir. Hocaya göre takım yapamayız" dedi.
-"BİLİÇ GÜNDEMİMİZE HİÇ GELMEDİ"-
Teknik adam olarak basında ismi geçen Biliç konusundan da bahseden Orman, "Bilic ile hiç görüşmedik. Yönetimde gündemimize bile gelmedi. Gazetelerden okuduk" dedi.
-"BASKETBOLDA SPONSPORLUK KONUSUNDA ERDOĞAN DEMİRÖREN İLE GÖRÜŞECEĞİZ"-
Beşiktaş'ın basketbolda Milangaz ile sponsorluğunun devam edip etmeyeceğiyle ilgili de konuşan Orman, "Eski başkanımızın sahip olduğu Milangaz sponsorumuz. Onlarla devam etme arzusundayım. Seyahat dönüşünde Erdoğan Demirören'i görüşüp fikir alacağız" dedi.
-"SÜLEYMAN SEBA DURUŞU SERGİLEYEN BİR YÖNETİM OLACAĞIZ"-
Beşiktaş'ın geçmişten gelen bir duruşa ve vizyona sahip olduğunu söyleyen Orman, "Benimde 80li yıllarda başlayan 90 lı yıllara kadar devam eden duruşumuzla herkese vermiş olduğu imaj iile kolej takımı havası ile inanılmaz işler yapıyorduk. Efsane başkanımız Süleyman Seba'nın çok önemli duruşları vardı. O duruşları şimdi daha iyi görüyoruz. Bende bunun için buradayım" dedi.
Haber Kaynağı: Haber1903

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanBeşiktaş Jimnastik KulübüBilicBursasporÇinFikret OrmanManuel FernandesQuaresmaSüleyman SebaTFFTwitterUEFAYıldırım Demirörenfutboltransfervergi
Görüş Bildir