'E Ben Ahırda Yaşıyorum O Zaman' Hissiyatı Uyandıran 30 Ev

 > -

Öyle evler ki bunlar, insana kendi yaşadığı yeri sorgulatıyor, bunlar evse ben ahırda yaşıyorum o zaman dedirtiyor. Pahalı olmasının yanında, manzarası, dekorasyonu, büyüklüğü, konumu ile de insanın aklını alan evler... Evlerimiz.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bogurtlenlifranbuaz

2,6,9,12,13,25 ve 28. numaralara bayıldım.

pmomer

ya güzel işte ,adam paylaşmış.vay efendim kapitalizm vay özenti.bunları yazanların hepsi siteye iphone nundan bakıyor sonrada kapitalizm diyor,paranız olsa anasını ağlatırsınız

hymenalos

içim bi hoş oldu :D bence herkesin kendi zevki var şahsen okadar beğenmedim ha aralarında tabiki güzelleri var ancak çoğusu gösteriş amaçlı gibi duruyorlar pek hoşuma gidemediler :D amaçsızca paylaşılmış bir galeri!

i-need-a-sensei-

O kadar amaçsız bir paylaşım ki! Ahırda yaşıyormuş hissiymiş de, mükemmel evmiş de, oymuş da buymuş da bla bla bla. Sistemin çarkı dönsün diye kırbaçlamaktan başka bir şey değil bu. "Siz daha fazlasını isteyin, çalışın, çabalayın, ama alamadan geberip gidin ve bütün emeğiniz sayesinde biz yaşayalım," diyen kapitalizme yönlendiriyorsunuz. Yarış atlarından farkımız yok. Koş, koş, para kazandır, yaşlan, bir mezbahaya git. (Gerçekte de öyle.) Başınızı sokabileceğiniz, ısınabileceğiniz, tehlikelerden korunabileceğiniz ve yemek yiyip dinlenebileceğiniz bir eviniz varsa mutlu olun. Çünkü bu dünyada iki dakika sonra yaşayıp yaşamayacağını bilmeyen insanlar var.

neguzel88

E ben ahırda bile yaşamıyorum o zaman :)

Görüş Bildir