Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Doğum Kontrolü İhaneti" Çıkışının Ardından Gerçekleşecek 15 Gündem Maddesi

 > 
7.8bPAYLAŞIM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Yıllarca bu ülkede doğum kontrol ihaneti yaptılar, neslimizi kurutma yoluna gittiler" sözlerinin ardından gündemin değişeceğini hissettik ve neler olabileceğini sizler için derledik. Şaşırır mıyız? Elbette hayır!

1. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere pek çok ilde prezervatif ve doğum kontrol hapı satan eczaneye baskın yapıldı. Kullanıma hazır tonlarca ihanet aracı ele geçirildi.

2. Evliliklerinin 4. yılına girmesine rağmen ve sağlık sorunları olmadığı halde çocuk yapmayan aileler mercek altına alındı. Artık bu kişilerin durumu GBT sorgularında çıkacak.

3. Sağlık bakanlığı vatandaşları doğum kontrolü yöntemlerinden vazgeçirmek için "et ete değecek" isimli bir kampanya başlattı.

4. Hastalarına doğum kontrol yöntemlerinden bahseden 132 doktor, görevi kötüye kullanmak suçlamasıyla savcılığa sevk edildi.

5. TRT'den yeni dizi "Doğuracağım İşte!" Perşembe, saat 20.30'da TRT ekranlarında.

6. İstanbul'da Çatalca sınırları içerisinde toprağa gömülü halde 45 koli prezervatif ve 50 koli spiral ele geçirildi.

7. Zevk için seviştiği tespit edilen 113 çift tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

8. Paralel yapı durmuyor, Pensilvanya'nın doğum kontrolünü teşvik ettiği, prezervatifsiz sevişenlere beddua ettiği video internete düştü.

9. Prezervatif kullanımını azaltmayı planlayan sağlık bakanlığı, Türk Dil Kurumu ile işbirliği içerisinde prezervatife alternatif isim arayışına girdi. Öne çıkan isim: Kopsun inşallah!

10. Erkeksen Takma! kamu spotu ekranlarda dönmeye başladı!

11. Diyanetten cuma hutbesi: "Doğallık Güzelliktir"

12. Ak Parti İstanbul il başkanlığı öncülüğünde toplanan erkekler "benim bedenim, benim kararım; önümüzde naylon istemiyoruz" diyerek gösteri yürüyüşü yaptılar.

13. Doğum kontrolünü önleme haftası boyunca Ak Parti logosunu kırmızı ampul ile değiştirdi.

14. ALO 333 "Prezervatif Bıraktırma Hattı" hizmete girdi.

15. T..vim Gazetesi, kullanılıp atılmış prezervatif ile röportaj yaptı: "Yıllardır beni kullandılar!"

Bonus - B.M Marketler zinciri ıslandığında yok olan prezervatif satışlarına başladı. Amaç prezervatifi azaltarak bırakmak isteyenlere yardımcı olmak.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

12 güzel 13 tehlikeli olmuş

ramadansenturk

Çocuk yapın çocuk yapın diye bir taraflarını yırtıyorlar ama o çocuklara nasıl bakılacak!? Adamlar zaten asgari ücretle çalışan, kıt kanaat geçinen insanlar. Ev kirası, faturalar, mutfak masrafları vs. yanında bir de 3 tane çocuğun masrafları. Hem milleti sömürebildiğin kadar sömür, sonra da insanların kaç çocuk yapacağına sen karar ver! Adam gibi asgari ücreti makul seviyeler çek, çok daha iyi haklar tanı insanlara önce! Yakında bunun bakanlığını da çıkartırlar! Ayrıca durun bakalım bu haberlerin arkasından asıl ne boklar çıkacak!? Ortaya bir haber at, millet bunla uğraşsın sen gizli gizli milletin a.ına koy!

Gizli Kullanıcı

siz geçin dalganızı ipneler nüfusumuz giderek yaşlanıyor görürüz 20 30 yıl sonra niye böyle dediğini yazık size kime çalışıyosunuz siz !

mahmutthe3rd

Üretimin olmadığı bir ülkede milyar tane genç insan olsun ne işe yarar ki? Zaten tüketen toplumuz, tüketen toplumlarda az nüfus olması toplumun refahı açısından daha iyi olur. Ülkede milyonlarca aç insan varken, işsiz insan varken, geçim sıkıntı çeken insan varken nüfusu daha da artırmaya çalışmak niye?

kartacali

bunların kediden köpekten farkı yok üreyelimde ne olursa olsuncu bunlar memleket aç 800 lira ile gecinmeye calısan adamlara 3 cocuk yapsın sokakta aç sus gezsin demi koyun sürüleri

anarchy

1 hafta daha ülke idare eder. bunu ihtiyarı geçtim bizim de bundan kalır yanımız yok. konuşsun yaws bırakın bi adamı rahat

derdi27

suni gündem amk amerikanın keşfi bitti sıra bunda, yarın ne bekliyor merak ediyorum, tabi güneydoğu elden gidiyor kime ne ?? tam bir oc rt piçi

Görüş Bildir