"Çirkin ve Şişko" İnsanlarla Arkadaşlık Etmekten Hoşlanmadığını Söyleyen Deniz Akkaya'ya Sosyal Medyadan Tepki Yağdı!

-

Deniz Akkaya'nın bıçak altına yattığı estetik ameliyatları düşününce, bu sözler biraz garip gelmiş insanlara haliyle...

1997 yılında Best Model of Turkey seçildikten sonra başarılı işlere imza atan ve dev isimlerin defilelerinde boy göstererek kendini kanıtlayan Deniz Akkaya dile kolay 22 yıldır bu işi yapıyor.

Pek çok film, klip, dizi ve projede yer alan ve kariyer basamaklarının hızla tırmanan güzel modelin geçirdiği estetik ameliyatlar da her daim çok konuşulanlar arasında...

Hollywood yıldızı Liv Tyler'ın fotoğrafını alıp doktoruna gittiği ve ona benzemek için bir dizi ameliyat olduğu, gerçekten de çok çile çektiği hep söylenir!

Şurada anlatmıştık: 👇

Çok Çok Estetik Annecim! İşte Deniz Akkaya'nın Küçük Dilinizi Yutturacak Yıldan Yıla Değişimi! 😱 - onedio.com
Çok Çok Estetik Annecim! İşte Deniz Akkaya'nın Küçük Dilinizi Yutturacak Yıldan Yıla Değişimi! 😱 - onedio.com

İşte o Deniz Akkaya'nın Ata Demirer'in eski nişanlısı Aslı Turanlı'yla sohbet ederken çekildiği videosu tepkilere yol açtı, çünkü "çirkin ve şişko" insanlarla arkadaşlık etmekten hoşlanmadığını söylüyordu.

Deniz Akkaya'nın "şişko ve çirkin" insanlar derken Aslı Turanlı'nın Ata Demirer'e gönderme yaptığı iddia edildi, tepkiler üzerine paylaşım kaldırıldı ancak tabii ki sosyal medyada insanlar tavrını ortaya koydu.

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Tepkilerin ardından paylaşımını kaldıran ve espri yaptığını ifade eden Deniz Akkaya özellikle magazin gazetecilerine büyük tepki gösterdi.

Kanal D'de yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına tepki gösteren ve sunucular hakkında bazı iddialar ortaya atan Deniz Akkaya, "Öncelikle bir kere şunu söyleyeyim, kimse bana bir konuyla ilgili yaptığım espriyi şişirip bana karşı kullanamaz. Benim bu konuyla ilgili insanlara yardım ettiğim biliniyor" dedi.

Bakalım bu tartışma daha nerelere gidecek? İzleyip görelim...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
miralayra

son fotoda ki dudaklar istemsizce oral seks çağrıştırıyo..

ordekkac

Ben mi yanlışım yoksa bu kadın sürekli bir şeyler yapıp gündemde kalmak için kendini küçük mü düşürüyor?

pedro-pascal

çok üzüldüm...😏kendi de çirkin hala..yani estetige devam edip çirkinleştirdi.zaten çirkin olup estetik yaptırdıgı için..dogal güzel olsa böyle komplexleri olmazdı.insanlar kınadıgını yaşamadan ölmezmiş...

queensever

bunlar hep kompleksten arkadaşlar kendide farkında estetiksiz berbattı estetikli de bir halta benzemedi. kendinden nefret ettiği için herkesten ediyor yazık..

----

O değil de o burunla nasıl best of seçilmiş ilginç.Birde kadına çok yüklenmeyin,kadın sizin gibi güzelliğe genetik mirasla konmamış,emek harcamış resmen,emek :))

Görüş Bildir