Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Çirkin Ördek Yavrusu' Diye Dalga Geçildiği İçin Estetik Ameliyatlarla Bambaşka Biri Haline Dönüşen Kadın!

-

Dış görünüşü yüzünden her gün kötü ve acımasız yorumlara maruz kalan Celine Centino, çözümü estetikte bulmuş ve geçirdiği ameliyatlara toplamda 40 bin euro para vermiş! Ladbible'dan derlediğimiz haberin detaylarına buyurun.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-bullie...

24 yaşındaki Celine Centino, ergenlik dönemlerinde zorbalıklara uğramış, arkadaşları ona 'çirkin ördek yavrusu' ve 'koca popolu' diyormuş.

İsviçreli genç kadın tüm bu yorumlardan sıkılmış ve para biriktirip estetik ameliyat olmaya karar vermiş. 4 yıl boyunca 2 kez göğüs estetiği, burun ameliyatı olan, çene, dudak ve yanaklarına dolgu yaptıran Celine, tüm bu ameliyatlara 40 bin euro para vermiş.

"Önceden mutlu biriydim ama o kadar fazla insan çirkin olduğumu söyledi ki mutsuz birine dönüştüm."

"Ben de tekrardan mutlu olmak istedim ve görünüşümde beğenmedim ne varsa değiştirmek istedim. Her gün hakaretlere maruz kalıyordum, göğüslerim çok küçük olduğu için erkeğe benzetenler oluyordu ya da koca popolu diye dalga geçiyorlardı."

"İnsanlar acımasızca yorumlar yapıyordu. Sürekli olarak hem dış görünüşümün hem de tarzımın iğrenç olduğunu duyuyordum."

"Aslında iyi bir insan olduğumu görmek istemiyorlardı, onların gözünde 'çirkin ördek yavrusu Celine'dim. Sırf bu yorumları duymamak için okula gitmek istemiyordum. Ben de çok çalıştım, para biriktirdim ve paramı estetik ameliyatlarına harcadım."

"Şu anki halimden çok mutluyum ve daha güçlü bir insan oldum. Artık beni kimse sözleriyle yaralayamaz."

Göğüs ve burun ameliyatı olan, dudak, yanak ve çenesine dolgu yaptıran Celine, "Küçükken Pamela Anderson'ı çok seviyordum ve onun gibi büyük göğüslerim olsun istiyordum. Hiçbir erkeğe ihtiyaç duymayan güçlü bir kadındı ama bütün erkekler onunla birlikte olmak istiyordu" diyor ve ekliyor "Şu anki görünüşümle ilgili hem olumlu hem olumsuz yorumlar alıyorum. Bazıları çok güzel olduğumu bazıları ise plastikten oluştuğumu söylüyor. Ama olumlu yorumlar daha fazla."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benim-ben..ask..

Silicon Valley..

unfuckwithable

arkadaşlarından sadece bir tanesi çıkıp dalga geçenlere s*ktirin lan dese belki bu derece depresyona girmeyecekti..ayrıca tamam plastikten yapılma bebek gibi olmuş ama sonuç çok fena değil..bu platformda dahi dış görünüşüyle dalga geçilen hatta kendisine saygısını kaybetmiş arkadaşlarımız olabilir...gidin spor yapın ve sosyal çevrenizi hemen değiştirin onun bunun laflarına çok takılmayın..saygılar

atakan-turkoglu1

Hikayeyi okuyunca aklıma Çinde evlendikten sonra çocukları çirkin doğdu diye karısına tazminat davası açan adam geldi meğer kadının heryeri estetikmiş ve kocasından saklamış şimdi bu kadında evlense kocasının vay haline :)

gdalg7

daha kötü olmuş ama

Gizli Kullanıcı

İnsanların sözüne bu kadar bakan insan, yarın öbürgün biri ağır laf söyledi diye intihar da eder. Kimsenin sözü s*kimde değil. Herkes kendi hayatından sorumludur.

Görüş Bildir