Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Çağla' İsmine Sahip Olmanın Beraberinde Getirdiği 19 Harika Özellik

 > -
Abone ol

Adaletli olmaya verdikleri önem, tatlı karakterleri, çevre bilinçleri, herkesten hemen sıyrılan çekici yapıları ve arzulu aşklarıyla, Çağla ismine sahip olan insanlar birbirinden hoş özelliklere sahiptir. Eğer hayatınızda bir Çağla var ise, bu özellikleri zaten çoktan deneyimlemişsinizdir. Eğer yoksa, bir an önce Çağla ile tanışmaya bakın... İşte Çağla ismine sahip olanların birbirinden hoş özellikleri;

1. Çağla'lar yalan söylemeyen ve asla aldatmayan kişilerdir. Onları ne kadar kızdırırsanız kızdırın, sizden intikam almak için sizi aldatma hatasını asla yapmazlar.

2. Buna bağlı olarak Çağla'lar hayatın her alanında dürüst davranırlar. Kul hakkı yemezler, hakkı olmayanı kabul etmezler ve onurlu bir yaşam sürerler.

3. Çağla'lar bir yerde bir haksızlık görürlerse hemen müdahale ederler ve adaleti sağlamaya çalışırlar. Onların en belirgin özellikleri arasında haksızlık ve adaletsizlik yapmamaları gelir.

4. İsmi Çağla olan birisi doğuştan etkileyicidir. Karşısındaki insanı etkilemek için ekstra çaba sarfetmezler ama yine de varlıklarıyla ilgi çekerler.

5. Çağla'lar zengin de olsalar kanaatli bir şekilde yaşarlar, ihtiyaçlarını çoğaltmazlar. Onlar için mutluluk sevgi ve dostluktan gelir, paradan puldan değil.

6. Onlara aşık olmamak neredeyse imkansızdır. Sesleri, elleri, yürüyüşleri, gülüşleri... Çağla'lar her şeyleriyle aşık olmak için yaratılmışlardır.

7. Çağla isimli kişiler insan haklarına saygı gösterirler, çeşitliliklere toleranslı yaklaşırlar ve başkalıklara düşmanca bakmazlar.

8. Aslında tüm bunlar, onların tertemiz ve saf kalpli oluşundan ileri gelir. İnsanlara tüm kalpleriyle değer verirler ve dünyaya pozitif bakarlar.

9. Çağla'lar kendilerini bilgili, kültürlü, ahlaklı, güzelliği seven ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışan insanlar olarak yetiştirmek isterler.

10. Onlar bu özgün karakteriyle diğer insanlardan hemen sıyrılırlar. Bir sınıfta veya iş yerinde, ilk dikkat çeken kişi Çağla olur.

11. Çağla'lar kırılgan insanlardır ama asla boş yere trip atmazlar. Onların kalbini kıracak bir şey yaparsanız çok üzülürler ama size boş yere öfkelenmezler.

12. Çağla'ların bir diğer belirgin özelliği ise çevreye karşı aşırı duyarlı olmalıdır. Dünyayı ve içindeki canlıları severler; bu nedenle çevreye ve hayvanlara çok özen gösterirler.

13. Bir Çağla öyle bir hayat sürer, öyle hal ve hareketlere sahip olur ki, onun iyiliğini düşmanları bile kabul ve tasdik eder, ki zaten pek düşmanları da olmaz.

14. Çağla'lar ince yüz hatlarına ve canlı saçlara sahip, spor yaparak formda kalan ve sağlıklı yaşayan insanlardır.

15. Çağla'ların başarılı olma hayali her şeyin ötesindedir. Onlar başarılı olmak için yaratılmışlardır ve bu amaç uğruna her türlü gayreti sarfederler.

16. Bir Çağla ile kuracağınız aşk ilişkisi, bir dostunuzla kurduğunuz arkadaşlık ilişkisinden daha samimi bir hale gelir. Onlar hem sevgili hem dost olmayı en iyi başaran tiplerdir.

17. Çağla ismine sahip olanlar çok arzulu insanlardır. Eğer sizi gerçekten severlerse, size baktıklarında gözlerinin içinde yanan ateşi görebilirsiniz.

18. Onların herkesi kıskandıran, kendilerine özgü ve sıradışı bir tarzları vardır. Her zaman farklı ve şık olmayı başarırlar.

19. Ve son olarak, hayatınızda Çağla isimli birinin olması, yaşamınıza çok tatlı bir renk ve güzellik katar. Onları yakından tanımak, size ve hayatınıza dair birçok şeyi değiştirecektir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
proffesional-goner

Ölelim mi

zeynep-cagla-odabasi

Her insanın kendine göre güzelliği vardır. Tüm Çağlalar böyle olacak diye bir şey yok ama insanlar isimlerinin anlamlarını özelliklerini taşır derler. Ayrıca bu özellikler Çağlalarda var diye başka isimli insanlarda da olmayacak diye bir şey yok.

Gizli Kullanıcı

bu arada diazepama noldu yaaa işten mi çıkarıldı ya da isim içeriklerini sana mı devretti cakyz

Gizli Kullanıcı

alın bunu hemen olmamış bu içerik :DD

ultrasoner

Çağlalar hep güzel oluyor zaten. (Yine çok büyük bi kitleye oynadım hadi inşallah)

afedersiniz-sivri-dilli

yine sikko yine okumadık

Görüş Bildir