Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Başıma Bir Şey Gelirse Müge Anlı'ya Çıkın' Demişti: Su Kanalında Cansız Bedeni Bulundu

 > -
Abone ol

Kırıkkale'de 10 gün önce kayıplara karışan 34 yaşındaki Sibel Gökbulut'un, Karacalı Köyü yakınlarındaki yüksek hızlı tren inşaatına bağlı su kanalında cansız bedeni bulundu. Polis olayla ilgili inceleme başlatırken Gökbulut'un kaybolmadan önce "Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın" dediği öğrenildi.

Polis teknik takibe aldı.

DHA'nın aktardığına göre, yalnız yaşayan kızları Sibel Gökbulut'a ulaşamayan ailesi durumu polis ekiplerine bildirdi. Gelen ihbar üzerine inceleme başlatan polis ekipleri, 34 yaşındaki Gökbulur'u bulmak için en son görüştüğü kişileri teknik takibe aldı.

"Bana bir şey olursa Müge Anlı'ya çıkın."

Kızından haber alamayan anne Gülseren Gökbulut ise, Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Anne Gökbulut kızının kaybolmadan 3 gün önce "Bana bir şey olursa Müge Anlı'ya çıkın" dediğini söyledi. 

Anne Gökbulut katıldığı programda, kızının hayatından endişe ettiğini ifade ederken Müge Anlı'ya "Kızımı bulmama yardım edin" diyerek çağrıda bulundu.

Programdan kısa süre sonra cansız bedeni bulundu.

Programdan kısa bir süre sonra, Karacalı Köyü civarında bulunan yüksek hızlı tren inşaatının yanında bulunan su kanalında ceset gören köylüler durumu polise ihbar etti.

Dövülerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

Gelen ihbar üzerine harekete geçen polis ve jandarma ekipleri, yaptıkları inceleme sonrasında cesedin Sibel Gökbulut'a ait olduğunu tespit etti. 

Sibel Gökbulut'un dövülerek öldürüldüğünü tespit eden polis ekipleri, olayla ilgili 5 kişiyi gözaltına aldı.

Anne Gökbulut'un Müge Anlı'nın programında anlattıklarını dinlemek için👇

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir