Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

"Bakmak, Görmek Değildir" Dedirten 2 Muhteşem Çizim ve İnanılmaz Detayları

 > 
15bPAYLAŞIM

David Yukhanyan, "Kendimi bildim bileli çizim yapıyorum." diyen sanatçılardan birisi. Bugünlerde yaşantısını Yerevan'da mimarlık yaparak devam ettiriyor. Ve ayrıca illüstrasyon sanatıyla olan bağını da koparmış değil. Sanatçı, geçtiğimiz günlerde iki yeni çalışmasını yayınladı. Birbirlerine benzemiyor gibi gözüken bu çalışmalar, detaylar ele alındığında bütünüyle bam başka bir kimliğe bürünüyorlar.

70*100 cm ebatlarındaki her iki çizim de, aslında, ana temanın etrafında bir bütünlük oluşturabilmek adına, içinde sayısız; insan-hayvan melezleri, komik yüzler, tuhaf makineler ve daha nicelerini barındıran, yüzlerce minik dokunuşun, dikkatlice düzenlenmiş birleşimleridir. 

Ve bu minik dokunuşlar; formu, arka planı, gölgelemeleri ve saatlerce sürecek eğlenceyi sağlayan unsurları oluştururlar. Yukhayan, çalışmalarında, dijital manipülasyonlara asla başvurmaz. Ve çalışmalarının tamamı, ellerinin ürünüdür. 

İşte arka planlarındaki muazzam detaylarıyla, o muhteşem iki çalışma :

Kaynak: http://cult.viralnova.com/davit-yukhanya...

1. Isolated Winner (Tecrit Edilen Galip)

2. And When You Lose Control (Ve Kontrolü Kaybettiğinizde)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gece-lambasi

kurbağalar çok havalıymış adam burda ruh içi karmaşasını dış dünyaya anlatmaya çalışmış benice

hugi

sallayalım bakalım tutacak mı. ressam burada çok şey anlatmaya çalışmış, haa biz anladık mı? bi ara Türk bayraklı yaşlı fil gördük o kadar :) din ve temsilcilerinin doğa üzerindeki yaşamı insanoğlu tarafından yokedilişe sürüklenirken yeni nesillerin kaderininde umutlar olmasına rağmen aynı yolda gitmesi gibi bişeyler çıkardım ama tam bakış açısı için birkaç hafta incelenmeli.

tc-mihri-uslu-yilmaz

muhteşem.

bilinmeyene-kosan-adam

beynim Yandi ve gozlerim hala agriyor

diksin

bunu çizen ressam kör oldu.

Görüş Bildir