'Babasının' Sonsuza Dek Gittiğini Bilmeden Hastane Yatağının Yanında Bekleyen Sadık Dost!

-
Abone ol

Boşuna demiyoruz, dünyanın belki de en sadık dostları bu canlar!

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/news/loyal-dog-...

Geçtiğimiz günlerde çekilen bu fotoğraf birçok insanı derinden etkiledi. Sahibinin vefatından sonra hastane yatağının yanı başından ayrılmayan 3 yaşındaki Moose, adeta 'babasının' geri dönmesini bekledi.

North Star Hayvan Kurtarma ekibi, Moose'un fotoğrafını Facebook'ta paylaştı ve bu güzelliğin, babasının kaybını nasıl derinden yaşadığını anlattı. Paylaşılan fotoğraf herkesi üzdü. Moose'a yeni bir yuva bulunması umuduyla bu gönderi paylaşıldı. 

"Moose babasının hastane yatağının hemen yanında sabırla oturdu, babasının öldüğünü bilmeden onu bekledi. Moose şimdi Eleventh Hour Kurtarma ekibindeki arkadaşlarımıza döndü ve bu kaybın acısını yaşıyor. Lütfen Moose'un yeni bir yuva ve onu sevecek bir aile bulmasına yardım edin. Doğuştan tatlı ve mutlu bir çocuk. Yalnızca kalbinin iyileşmesi için insanların yardımına ihtiyacı var."

Moose kendisine yeni bir yuva bulunmadan önce kurtarma merkezinde kaldı.

"Moose 3 yaşında Labrador kırması, tuvalet eğitimli, çocuklara bayılan, diğer köpeklerle arası iyi bir köpek ama kuşlarla ve kedilerle bir evde olmak için uygun değil. Ama insanları da çocukları da seviyor! Öyle ki evde bütün gün yalnız kalmadığında evde elinden gelenin en iyisini yapıyor, insanlarını çok özlüyor. Eğer Moose'a geçici veya kalıcı bir yuva sağlayarak ona yardım etmek isterseniz, ehrdogs.org adresine girerek bu tatlı, sevimli çocukla tanışmak için başvuruda bulunun. Hadi bu kalbi beraber onaralım."

Facebook gönderisi yayınlandıktan hemen iki gün sonra Moose harika bir aile tarafından evlat edinildi.

North Hayvan Kurtarma ekibi, güncelleme yaparak ilgilenen ve bu güzelliğin hikayesini paylaşan herkese teşekkür etti. 

"Moose hayatının geri kalanı boyunca ona bakacak ve onu sevecek mükemmel bir aile tarafından sahiplenildi. Onun hikayesini paylaşan herkese tekrar teşekkürler!"

Umarız ömrün boyunca yaşadığın son acı bu olur çocuk!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzd1

oyyy kuzumm

coldhearted

Bazen bir 'hayvan' kadar olamadığımız gerçeği.

Görüş Bildir