'Avengers 2 Büyük Bir Sınav'

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

'Avengers 2 Büyük Bir Sınav'

'Avengers 2 Büyük Bir Sınav'

"Yenilmezler / Avengers"ın yönetmeni Joss Whedon serinin devam filmi konusunda ne tür bir yol izleyeceğinden emin değil

Geçen yılın en çok dikkat çeken filmlerinden "Yenilmezler / Avengers"ın yönetmeni Joss Whedon Marvel serisinin devam filmi "Avengers 2" hakkında açıklamalar yaptı. İlk filmin çekirdek kadrosu Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson ve Chris Evans 2. filmde de aynı rolü üstlenirken yapım ne tarz bir yol izlemesi gerektiği konusunda kararsız.

"Bir film yaparken oluşmuş seyirci kitlesine güvenemezsiniz"

İlk filmin büyük başarı elde etmesi sebebiyle 2. filmden büyük beklenti oluşması, yapımı ve yönetmen Whedon'ı büyük bir stres altına sokmuş durumda. Yönetmen "2. filmin ilk filmin gişe başarısını geçmesini beklemiyorum çünkü bu delilik olur" dese de, oluşmuş olan seyirci kitlesi sebebiyle filmin belli bir oranda güvende olduğunu belirterek "İnsanlar filmde yer alan Marvel kahramanlarını gördü ve onlardan hoşlandı. Bu sebeple filmin büyük bir başarısızlık yaratacağını düşünmüyorum" dedi.

Bunun filme verdiği önemi azaltmadığını belirten Whedon, "buna güvenerek idare eder bir film yapamazsınız. Ben hayatımın 3 yılını bu projeye adadıysam, daha önce yapılmamışları denemeliyim. Bu yönden Yenilmezler'in devam filmi büyük bir sınav. Evet bu bir devam filmi ama nasıl farklı yapılabilir?" dedi.

Milliyetsanat

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir