"Almeida Kesinlikle Takımda Kalacak"

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

"Almeida Kesinlikle Takımda Kalacak"

"Almeida Kesinlikle Takımda Kalacak"

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, TRT1'de yaynlanan Stadyum programına telefonla bağlandı ve gündemdeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Tamer Kıran'ın çarpıcı açıklamaları;

Quaresma'nın takımdaki geleceği ile ilgili sorulan soruyu yanıtlayan Kıran, "Avrupa'nın birçok ülkesinde transfer sezonu kapandı. Eğer kendisine teklif olursa değerlendiririz. Olmazsa da teknik heyet ve yönetimizi durumu tekrar görüşür. Fakat teklif olmazsa bu takımda oynayacağı anlamına gelmiyor. Bizim Quaresma konusundaki kararımız maddi ve disiplin yönündendi. Bu konuyu tekrar ele alırız ama teknik anlamda da hocamız şuan için düşünmüyor. Koşullara göre tekrar oturup değerlendiririz" dedi.

Almeida'ya teklif olup olmadığı konusunda da bilgi veren Kıran, "Almeida kontratlı oyuncumuz. Kendisi insani bir sebeple ayrılmak istediğini söyledi. Bizde teklif getirirse ve onun yerine oyuncu bulursak gitmesine müsade edebileceğimizi söyledik. Kendisine gelen bir teklif olmadı. Şu dakika itibariyle kendisini toparlayacak ve takım için mücadele edecek. Yani kesinlikle takımda kalacak. Sakatlığı konusunda ise, bize geçen yılda böyle bir sakatlığının olduğunu ve önemsemediği için oynadığını, sonucunda da 7 hafta sahalardan uzak kaldığını söyledi. Bizde tam hazır olmadan oynamaması taraftarıyız" dedi.

Taraftarların en çok merak ettiği transfer konusuna da değinen Kıran, " Transferin bitmesine 3 gün kaldı. Bugün hocamız ve Başkanımız ile toplantımız vardı. Samet hocamızın görüşünü aldık ve kimler olabilir diye bakıyoruz. Listemize göre hareket edeceğiz. Hocamızın Almeida'nın durumu sebebiyle forvete bir isteği olmuştu. Almeida kesin olarak kalacağına göre çok ısrarcı olmayacaktır. Fakat Mustafa'nın sakatlığını düşünürsek bir transfer yapmaya çalışacağız. Zaman daraldığı için beklentileri çok fazla yüksek tutmak istemiyorum. Lazovic görüştüğümüz bir oyuncuydu fakat zor gözüküyor keza Zarate'de öyle... Biz listemizdeki isimlerden biriyle anlaşmaya çalışacağız" dedi.

Son olarak taraftarlara mesaj veren Kıran, "Beşiktaş'ta diriliş başlıyor. Haksız eleştiri ve yorumların gerçeği yansıtmadığını herkes görecek, takım ruhu ve arkadaşlık ruhu ile neler yapabileceğimizi göstereceğiz. Geçtiğimiz hafta Türk futbolu Avrupa'da kötü deneyimler edinmiştir. Biz Beşiktaş olarak kendi hesaplaşmamızı yaptık ve bana kalırsa diğer kulüpler de yapmalıdır. Bundan sonra yeniden yapılama ve planlamaya ihtiyaç bulunmaktadır" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüQuaresmafutboltransfer
Görüş Bildir