"Aleyna Geçiyor" Akımına Kayıtsız Kalamamış ve Sosyal Medyada Parmak Göstermiş 17 Kişi

2bPAYLAŞIM

Aleyna Tilki, bir televizyon programında kendisini anlatırken "Herkes ben sokakta yürürken 'Aleyna geçiyor' diye parmakla gösterirdi" dedi ve sosyal medya da bu cümlenin üzerinden mizaha başladı!

İşte o dalga konusu olan "Aleyna geçiyor" akımının başladığı video!

1. Ve ardından gelen tepkiler...

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. Siz de hissettiniz mi? 😂

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

çocukmuş daha yani yüzü 20 yıllık konsomatrislere benziyor ,yani ünlü olmak için bunlara gerek var mı...?

buda-benden-olsun

14 deki çocuk çok tatlı

bburcubilgin

Müthiş :) Uzun süredir burada gördüğüm bir şeye bu kadar gülmemiştim

deen-tharkuho

Çok akıllı bir kız ve bir o kadar da egoist :D

almedakarabulut

aklını yanlış kullandığından cahil zaten

mami-demir

bence kızın üzerine çok fazla gidiyorsunuz. 16 yaşında bir çocuktan kuantum fiziğini anlatan bi röportaj beklemek aptallık olurdu. heralde lisede popüler olduğunu anlatacak. artı "herkes onu parmakla gösteriyor" bir deyimdir, kız yine kendi popülerliğini anlatmak için kullanmış. bu kadar abartmayın. sonuç olarak şuan popüler bi kız ve videoları milyonlarca kez izleniyor, yani pek de yanlış bişey yok. gereksiz yere kıskançlık yapmayın.

karacambaz

kimse kıskançlık yapmıyor dostum, kimse ondan kuantum fiziği konuşup izfet teoremini açıklamasını da beklemiyor. ancak daha 16 yaşında çocuk sayılabilecek birinin 30 yaşında bir kadın edasıyla: "ben hep popülerdim sadece hayranlarımın sayısı arttı" demesi itici geliyor. kaldı ki kendini öven budaladır bırak millet övsün. sen çık de ki "evet, bu mekanlarda çıktım. ancak bundan sonrasında yasal olarak araştıracağız ve yasa ne diyorsa onu yapacağız." yok iki yaşını hatırlıyorum demesi (-ki doktorlar daha iyi bilir, hafıza insanlarda 3 yaşında oluşmaya başlar), hep meşhurdum demesi (eğer okulda, evde kendisine olan ilgiden bahsediyorsa, bugün silik olmayan her çocuk ilgi odağı olabiliyor), birileri çamurla oynarken ben müzik yapıyordum demesi ( yani burada kime gönderme yapıyorsun? sınıf arkadaşınla tartıştın da ona ekrandan gönderme mi yapıyorsun?) gibi irite edici tavırlar her daim tepki çeker. bu işlerin PR çalışması var, onu var bunu var...

karacambaz

bu şekilde cahil cahil konuşturmak yerine annesi babası konserlerde yanında durmasın, kızlarına bu yönde de eğitim versin. şu zamanda akıllı olmak çok önemli bir vasıf. böyle devam ederse (-ki yetenekli olduğuna cidden inanıyorum) maksimum kullanma süresi 2 yıl olur sonrasında da bir kenara atılır...

mami-demir

bırak o iki yılın tadını çıkarsın o zaman, 30 yaşında bir insanı eleştirir gibi eleştirilmesin. sonuçta daha ergen.

karacambaz

bu süreçte sanıyorum insanların istediği bu tarz ukela açıklamalar yapmaması 2 yılın tadını üstürubuna uygun çıkarsın ;)

mami-demir

o üstürubu nerden bilsin ki hadi ya yapma allah aşkına sende 16 yaşında oldun :) ya da en azından çevrende lisenin popüler kızları olmuştur dünyayı döndürdüğüne inanan. bence bu kadar eleştirmek gereksiz.

Görüş Bildir