'Alem Biliyor Adam Değilsin' Şarkısıyla Tanıdığımız Lara'nın İnanılmaz Değişimi Sizi Şoka Sokabilir

3bPAYLAŞIM

Ünlülerin çeşitli estetik müdahalelerini görmeye çok alışkınız. Bu operasyonlar kimisinde "Bir şey yaptırmış ama ne?" diye belli olmazken, kimisinde de bambaşka sonuçlar veriyor. Şimdi size bizi çok şaşırtan Lara'nın değişimini göstereceğiz hazırsanız.

Bir zamanlar atarlı giderli şarkı dediğiniz vakit akla Lara gelirdi. Bilmem hatırladınız mı? Hatırlayamanlar için şu dansı buraya bırakıyorum.

"Adam gibi adam yok nerde anam" ya da "Alem biliyor adam değilsin" gibi adamlığın kitabını yazamamış bireylere dolaylı değil direkt olarak lafı sokan şarkıların sesi olur kendisi.

Tabii bu olaylar olduğunda tarihlerimiz 2003 - 2004'ü gösteriyordu. Bazılarınız o tarihte fiziksel gelişimine yeni başlamış minnoşlar olabilirsiniz ama önemli değil çünkü konumuz başka.

Asıl adı Fatma Nur Keskin olan şarkıcının son halini görünce bunu size de duyurmak istedik çünkü kendi başımıza şaşırmak hoşumuza gitmiyor. Neden hep birlikte şok olmayalım ki?

Uzun süredir görmediğimiz Lara aslında 2017 yılında son albümünü çıkardı ama şu anki değişimi, albümünden daha çok ses getirdi. Hazır mısınız?

Evet arkadaşlar, aynı kişiden söz ediyoruz. Bu o, Lara! İnsan önce bir "Yok ya yanlış fotoğraf koymuşlardır" diyor ama değil, epey araştırdık.

Göze ilk çarpan şey, çene kemiğindeki incelik fark ettiyseniz. Kaşlar kalınlaşmış, burunda küçük bir müdahale söz konusu gibi duruyor. Dudaklar zaten dolgundu ama bir format değişikliği var gibi.

Şurdan şöyle bakınca zaten Angelina Jolie gibi duruyor neredeyse ama gözlerinin orijinal renginin böyle olmadığını biliyoruz, o da cepte.

Daha önce de çeşitli estetik müdahaleler yaşayan ünlüleri görmüştük ama Lara'nın değişimi gerçekten ender gelişen Osasuna atakları gibi.

"Ya bunlar photoshop ya!" diyenlere Photoshop da bir yere kadar demek lazım.

İnşallah tek hayret eden biz değilizdir. Ama yani göz var izan var!

Buyurun size bir adet Lara Croft!

Şu değişime şaşırmayan yalan söylüyor demektir. Lara resmen bambaşka biri olmuş. Bakalım bir dahaki sefere kime bu kadar şaşıracağız? Nasip, kısmet...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
begumdebegum

alt dudak ablak kalmış. onu tam toparlayamamışlar. bir müdahale daha lazım.

seher-odabas1

lara ya iki çift sözüm var. Sen eski sen değilsin değiştin haline bakkkkk bir öylesin bir böyle ne karasın ne de ak :D

gamzejackles

essssssssssstetik be

mavideeeenn

benden genç gösteriyor şuanda

dusuncesizdusunur

Heryer botoks, heryer sanki pavyonn

Görüş Bildir